Андрій НАГОРНИЙ: «Я ЗА ТЕ, ЩОБ НА МІСЦЯ ДЕРЖАВА КОНКРЕТНО ПЕРЕДАЛА ПОВНОВАЖЕННЯ, РЕСУРС, А ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД НАС»

13 грудня, у день народження Первоапостольного Андрія, святкує свій день народження депутат міської ради, директор ТзОВ «Завод «Промлит» Андрій Євгенович Нагорний. Напередодні цього щирого для України і для багатьох українців, які носять ім‘я Андрій, свята ми зустрілися з іменинником.

– Андрію Євгеновичу, ви в друге обрані депутатом міської ради. Що дала вам і чим запам‘яталася робота  депутатом у минулій каденції?

– Запам‘яталася кропіткою роботою всього депутатського корпусу над вирішенням міських проблем. Ми працювали у багатьох випадках злагоджено, єдиною командою, особливо в кризові  моменти – це Революція Гідності, підтримка Євромайдану, протидія агресії на Сході держави. Не все вдалося, але бачу перспективу, бачу де треба наполягти мені, як депутатові, підказати членам виконкому. Найголовніше, здобуто великий досвід громадської, публічної діяльності, які мені зараз стають у пригоді.

– Що сьогодні може дати поштовх місту для нового витка у соціально-економічному розвитку?

– Кардинально оновлено депутатський корпус, що дає великі плюси місту. Прийшли молоді люди із сучасним перспективним мисленням, вони мають прогресивні ідеї і освітню підготовку. Другий плюс – міський голова значно оновив свою команду. Першим заступником, секретарем ради обрано Андрія Сторонського – людину з досвідом, наполегливу, з великим бажанням працювати. Радує те, що значно омолоджено виконком, членами стали люди до 30-ти – 40 років, знову ж таки з сучасним мисленням, прагматики, що вселяє надію – вони не будуть займатися політиканством, яке веде до сварні, а дбатимуть за добробут городян і процвітання міста.

– Ви очолили комісію…

– З питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав людини, законності, діяльності ЗМІ, правопорядку та протидії корупції.

– З‘явилося нове доповнення терміном «протидії корупції». Це накладає на членів комісії нові функції й повноваження.

– Ми не є слідчим органом, але я вважаю, що державна політика стосовно місцевого самоврядування повинна бути не тільки задекларованою, але треба, щоб існувала реальна передача повноважень, ресурсу на місця, а відповідальність залежить від депутатів. Ми будемо запрошувати правоохоронців на засідання, заслуховувати їхні звіти, виїжджати на їхнє місце роботи, нотувати їхні пропозиції. Якщо буде до нас конкретне звернення про корупційні дії – направлятимемо в прокуратуру. Я за те, щоб депутат служив людям, а не навпаки. Тому у мене нема чітко вказаного прийомного дня, своїх виборців чекаю кожного робочого дня. Відстоюю відкритість інформації, щоб рішення приймалися виважено, з вислуховуванням всіх думок. Є заперечення, нова ідея, своє бачення – давайте обговоримо і прийдемо до спільної думки на засіданні комісії, а затівати суперечливі виступи, хизування перед камерами і мікрофонами на сесіях – це, на мою думку, не сприяє продуктивній роботі.

– Який ви директор? Часто вас бачать у цехах?

– Кожного дня після проведення «летучок» із інженерами, технологами, роботи з паперами о 12-й годині я вже в цеху. Як не важко, як не стикаємося з кризовими моментами у державі, у партнерів, але зарплату виплачуємо, податки також, вкладаємо кошти у розвиток виробництва.

– Силу свого імені відчуваєте по-життю?

– Безперечно. Я народжений 13 грудня, мій син Андрій, четвертокласник школи №1-колегіуму, також народжений цього дня. Силу свого Ангела я дуже відчуваю під час багатьох життєвих моментів, він мене завжди супроводжує і підтримує.

– У вільний час чому віддаєте перевагу?

– Вірний здоровому способу життя, тому тричі на тиждень відвідую спортзал, залучаю сина до занять спортом. Стараюся відійти від комп‘ютерів і планшетів, читаю художню літературу і по кілька разів вже перечитав роман Д. Селенджера «Над прірвою у житі». Так покерувала доля, що вдалося побувати у Нью-Йорку, в центральному парку, віднайти описане в романі озеро і, навіть, тих качок, які згадуються. Здається, що сидів на тому місці, де перебував герой роману і роздумував біля озера над життям.

Ігор Лісовий.

На знімку: Андрій Нагорний.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *