Дорогі земляки!

00

22 січня 1919 року увійшло до національного календаря як величне державне свято. У золотоверхому Києві відбулася подія, про яку мріяло не одне покоління українських патріотів, – ухвалено Акт  Злуки Української Народної Республіки і Західно -Української Народної Республіки.

Ця дата залишила для нащадків важливий приклад примирення та єднання. Нас розділяють різні епохи, але об’єднують однакові прагнення – жити в добробуті та мирі. Нині відбувається велике зцілення душі нашого народу – утвердження того, що є для нас найважливіше, утвердження цінностей, на яких маємо будувати наше майбутнє.

Сьогодні перед нашою державою постали нові випробування. На сході України відстоюють територіальну цілісність, свободу і незалежність Вітчизни, часто жертвуючи своїм життям і здоров’ям, українські патріоти. Серед цих героїв – багато наших земляків. Нехай їх оберігає Всевишній.

Зичу усім злагоди, сил та натхнення. Хай відчуття єдності та згуртованості допомагає нам розбудувати своє місто та рідну державу. Бо в єдності – наша сила і наше майбутнє!

Слава Україні!      

З повагою, Віктор Сапожніков, міський голова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *