Гороскоп на тиждень

ОВЕН (21.03-20.04)

Успішний тиждень, якщо дотримуватися певних правил і перевірених методів. В роботі можливі певні труднощі, перед якими не варто відступати. У вихідні не сидіть у чотирьох стінах..

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05)

 Цього тижня постарайтесь бути терплячими та дипломатичними у будь-якому спілкуванні. Не варто втручатися у чужі проблеми та інтриги, вас можуть заманити в якусь фінансову пастку.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06)

Не будуйте грандіозних планів, зараз час трохи відпочити, а потім зі свіжими силами піти на штурм своєї мети. У кар’єрі та особистому житті відмовтеся від зайвого та обтяжливого.

РАК (22.06-23.07)

Прислухайтеся до своєї інтуїції, зберіться з думками – тоді ви зможете приймати такі рішення, які забезпечать і успіх, і процвітання, і відчуття повного щастя. У вихідні повеселіться з друзями.

ЛЕВ (24.07-23.08)

Не зашкодить зайва обережність, тоді ваші таємні мрії можуть стати реальністю. У роботі та особистому житті не нервуйте, зосередьтеся на головній справі, тоді багато чого встигнете.

ДІВА (24.08-23.09)

Трохи складний період. Не пливіть проти течії. Вашу життєву активність можуть стримувати деякі об’єктивні причини та люди, які вас оточують у повсякденному житті та бізнесі.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Постарайтеся скласти план термінових, першочергових дій, інакше потонете в численних клопотах. Не давайте приводів для заздрощів, а у вихідні відпочиньте так, як подобається.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

Можливо, тиждень буде напруженим через великий обсяг роботи, зате нагородою стане додатковий прибуток. Не втрачайте контролю над емоціями, у будь-якій ситуації поводьтесь спокійно.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

 Будете багато спілкуватися, але постарайтеся при цьому не сваритися і привселюдно не з’ясовувати стосунки з близькими людьми та колегами. У вихідні бажано не спізнюватися.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

Зірки обіцяють спокійний тиждень і гарний настрій, особливо якщо ви дозволите собі відпочити. Поточні проблеми вдасться вирішити. У вихідні з’явиться шанс успішної поїздки.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02)

Правильно зважте свої сили, час та можливості, виправте помилки та недоліки – й тоді багато чого встигнете зробити. У суботу вимальовуються гарні події й привабливі перспективи.

РИБИ (20.02-20.03)

Вас очікують сприятливі життєві зміни, не варто лякатися їх. Контакти й зустрічі заберуть багато часу і хвилювань, але принесуть у майбутньому моральне та матеріальне задоволення.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *