УКРАЇНСЬКІ ШКОЛЯРІ ВИГРАЮТЬ МІЛЬЙОНИ ДОЛАРІВ НА НАВЧАННЯ У ПРЕСТИЖНИХ ВИШАХ СВІТУ

Українка Влада Сіриченко виграла безкоштовне навчання у приватній школі Choate у штаті Коннектикут, США, інформуєГолос Америки.

Влада одна з кращих математиків в Україні і вже створює власний стартап: контейнер для обідів з підігрівом.

Минулого року вона випадково натрапила на програму UkraineGlobalScholars, взяла у ній участь і пройшла усі три етапи відбору.

Мета програми – навчити школярів як своїм розумом виграти гранти в американських навчальних закладах. Її засновники – українські випускники американських та європейських вишів.

Так, Михайло Лемеш, один з координаторів програми, раніше навчався у приватній школі, а згодом вступив до Гарварду.

«Ми намагаємося знайти дітей, які вже чогось досягнули в спорті, науці тощо», – розповідає Михайло.

Фіналістів програми вчать, як правильно підготувати пакет документів, писати есе, поводитися під час інтерв’ю. Усі вступні витрати, приблизно 800 доларів, організація бере на себе – зараз їм допомагає діаспора у США.

Претенденти мають вразити прийомну комісію. Це вдалося Надії Дубчак з Києва. Дівчина, окрім перемог у різноманітних олімпіадах, координує роботу громадської організації, яка допомагає ВІЛ-позитивним підліткам у Східній Європі та Центральній Азії. Надія отримала стипендію імені Девіса, яка покриває два роки навчання у престижній приватній школі у Нбю-Джерсі та 80 тисяч доларів на навчання у коледжі.

Зазначимо, окрім Надії та Влади на навчання у США поїдуть ще 11 школярів: десятеро у приватні школи, троє – у коледжі.

“Волинські новини”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *