У ЛУЦЬКУ НАГОРОДИЛИ НОВОВОЛИНСЬКИХ ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД ТА ЇХ НАСТАВНИКІВ

Загальновідомо, що талановитих та ініціативних молодих людей потрібно всіляко підтримувати та заохочувати, аби вони були фізично і духовно досконалими, мали широкі перспективи, віддано працювали на благо України та її народу.

16 травня учні та педагоги нововолинських навчальних закладів взяли участь в обласному святі «Творча обдарованість», яке проходило у Луцькому Палаці культури. Вони гідно представили наше місто на Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах, турнірах та змаганнях у 2016-2017 році, тож разом зі своїми наставниками були нагороджені дипломами та одноразовими стипендіями голови Волинської обласної державної адміністрації. Це учні навчально-виховного комплексу «Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1-колегіум» – Тетяна Торчило (11 клас), переможець Всеукраїнської олімпіади з географії (І місце) та Всеукраїнського турніру юних географів (ІІ місце), Марія Сацюк (11 клас), перше місце в Міжнародній матчевій зустрічі з легкої атлетики, Олександр Котов (11 клас), переможець Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців, і вчитель географії Алла Євгеніївна Горбач; учень ЗОШ № 7 Богдан Климчук (10 клас), переможець Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН (ІІІ місце в секції «Географія та ландшафтознавство») та вчитель географії Галина Володимирівна Карпець; учениця ЗОШ № 4 Юлія Шабала (11 клас), переможець Всеукраїнського турніру юних винахідників та раціоналізаторів; учениця Нововолинської гімназії Єлизавета Гладун (10 клас), переможець Всеукраїнських турнірів юних правознавців.

Під час свята звучали щирі слова привітань та побажань дальшого зростання, творчого натхнення і незламної віри у свої сили. А гарного настрою додали хореографічні та вокальні виступи учасників художньої самодіяльності.

Ірина СМОЛІНСЬКА.

На знімку: Тетяна ТОРЧИЛО, Марія САЦЮК, Олександр КОТОВ, Юлія ШАБАЛА, Єлизавета ГЛАДУН і Богдан КЛИМЧУК – переможці Всеукраїнських олімпіад.

Фото автора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *