НА ВОЛИНІ НАЗРІВАЄ КАТАСТРОФА ЧЕРЕЗ ДЕРЖАВНИЙ БОРГ ЗА ПІЛЬГИ

Минулого тижня волинські нардепи Ігор Гузь та Ірина Констанкевич разом з представниками Луцької, Ковельської, Нововолинської та Володимир-Волинської міських рад звернули увагу Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана на жахливу ситуацію, яка склалася в області через заборгованість держави перед органами місцевого самоврядування. Йдеться про відшкодування за пільги та субсидії.

– Через державний борг на пільги та субсидії – на Волині ката­стро­фічна ситуація. Вичерпано весь ресурс субвенції! Разом із представниками чотирьох міст обласного значення вимагаємо знайти інструмент вирішення цієї проблеми, бо це призводить до банкрутства комунальників! Люди просять лише одного – можливості дихнути, аби вони могли у тому числі виплатити зарплату працівникам ЖЕКів, водоканалів і інших комунальних структур, – наголосив Ігор Гузь у своїй промові.

У свою чергу заступник Нововолинського міського голови Володимир Рожелюк наголосив, що шахтарському місту держава боргує аж 72 мільйони гривень.

– Це може призвести до банкрутства комунальних установ. Крім цього, працівники ЖЕКів з лютого цього року не отримують зарплати, – зазначив посадовець міськради.

На сьогоднішній день державний бюджет заборгував, зокрема, бюджетам міст обласного значення 481 млн. 860 тис. грн

Нардепи з громадою закликали урядовців дослухатися до порушених питань волинян та знайти інструмент для вирішення цієї проблеми.

Прес-служба народного депутата України.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>