ПРЕЗИДЕНТ ПОБУВАВ НА КОРДОНІ З ЄВРОСОЮЗОМ

Ця подія відбулася вчора у прикордонному селі П’ятидні, за 30 км від Нововолинська, якщо їхати через Володимир-Волинський, а якщо по прямій, польовими дорогами, більше десяти кілометрів. Петро Порошенко в післяобідню пору на вертольоті прибув до свого давнього друга, як він висловився, керівника ТОВ «П’ятидні», депутата обласної ради Валерія Діброви. І причина знакова. У цьому сільгосппідприємстві, на кордоні із Євросоюзом, цього дня відкрили сучасний насіннєвий завод. Сільські трудівники прагнуть не тільки жити за європейськими зразками, але й працювати. Сюди прибули керівники області, районів, аграрії краю. Президента супроводжував голова ОДА Володимир Гунчик. Петро Олексійович пройшовся цехами підприємства, поспілкувався з робітниками, інженерами, присутніми на зустрічі з ним селянами. Насіннєвий завод за одну годину обробляє і випускає 10 тонн високоякісного насіння. У рік його вироблятимуть 50 тисяч тонн, потреба області у цій продукції – 24 тисячі тонн, і є змога цю продукцію надавати у весь західний регіон. Чудова сучасна реалізована інвестиція в сумі 1,5 млн. євро, яка вже працює, діє і є попит на високоякісний насіннєвий матеріал.

IMG_2010

IMG_2019

Виступаючи перед присутніми, Президент Петро Порошенко наголосив:

– Сьогодні зростає потреба світового ринку у сільгосппродукцію, українські аграрії формують 12 % валового національного продукту і найприємніше, світ зацікавлений у наших продуктах харчування. Введення в дію цього підприємства – це доказ нашого інтелекту, нашої фінансової і матеріальної спроможності, створено нові робочі місця і є надходження у бюджети різних рівнів.

IMG_2023

IMG_2026

Петро Порошенко подякував аграріям ТОВ «П’ятидні”, Валерію Діброві і його команді, сільським трудівникам Волині за продуктивну працю і привітав з відкриттям цього заводу. Також Президент наголосив на тому, що через три тижні вступає в дію безвіз для нашої держави і він виконав одну зі своїх передвиборних обіцянок. У Луцьку разом із міністром фінансів, закордонних справ, держприкордонслужбою й еміграційною, керівниками інших структурних підрозділів було проведено нараду, де наголошувалося на аспектах введення безвізового режиму, створення на перших порах консультаційних служб на митницях для українців, які користуються цією послугою.

На знімках: під час перебування Президента Петра Порошенка у ТОВ «П’ятидні».

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>