ЛІТО РОЗПОЧАЛОСЯ ДЛЯ ДІТЕЙ ЯСКРАВИМ СВЯТОМ

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. І наш святий обов’язок дорослих – зробити своїх дітей щасливими не тільки сьогодні, влаштувавши їм якесь свято, а завтра і завжди. День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб у майбутньому вони стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Изображение 003

Изображение 011

Изображение 013

Тож саме 1 червня у Нововолинську відбулися цікаві заходи з нагоди Дня захисту дітей. Вони пройшли у  міському парку культури і відпочинку.

Изображение 016

Изображение 024

Діти слухали святковий концерт, брали участь у конкурсах малюнка на асфальті і конкурсі з дартсу, усім також сподобався аквагрим та майстер-класи (розпис пряників, виготовлення виробів з паперу, пластики та тирси), настільні ігри та розважальна  програма (батут, канатна дорога, шоу мильних бульбашок, аніматори казкових героїв).

Изображение 032

Изображение 034

Свято запам’яталося, адже було море задоволення, дитячих усмішок і веселощів.

Изображение 028

Изображение 040

Текст і фото Ірини СМОЛІНСЬКОЇ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *