Вакарчук: «Вони роблять свою Велику Справу»

Святослав Вакарчук (український музикант, вокаліст, лідер рок-гурту «Океан Ельзи», композитор, громадський діяч) після свого недавнього виступу  в Лисичанську висловився про єдність української нації. Посилаючись на «Українську правду», повідомляє «Волинська правда». 

За словами  Вакарчука, перебування і концерт у Лисичанську справили  на нього  дуже сильне враження, коли «навіть слова зайві».  Він зазначив, що  «це все відбувалось за 20 кілометрів від лінії фронту».

Святослав Вакарчук  у цьому контексті також спробував пояснити, що нас, українців,  об’єднує.  «Почуття спільного майбутнього. Відчуття того, що ми, хоч і не знайомі особисто, – одна велика спільна сім’я. Саме це відчуття пронизувало повітря там, в Сєверодонецьку», – зізнався він.

А відтак закликав: «Тож пам’ятаймо: наше нормальне життя залежить від наших кожноденних маленьких, але якісно зроблених справ, від нашого бажання допомагати один одному та від нашої рішучості не опускати руки. А ще –  від тих хлопців на Лінії Вогню, які й зараз там стоять, захищають нас.І не забуваймо дякувати їм за те, що вони роблять свою Велику Справу. Дякувати за кожну хвилину нашого нормального життя».

“Волинська правда”.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>