До уваги користувачів житловою субсидією

На підставі внесених 26 квітня 2017 року Урядом змін у постанову Кабінету Міністрів України № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (далі «Положення…») для органів соціального захисту населення одним із завдань є перепризначення субсидій на наступний рік та розрахувати її розмірів на літній період. Станом на 01.05.2017 року необхідно поновити субсидію майже 15 тисячам домогосподарств нашого міста.

З об’єктивних причин, а саме: відсутність програмного забезпечення та неможливість отримання інформації про доходи з ДФС, станом на 01 червня поточного року така робота у місті Нововолинську не проводилась, тому рекомендуємо при одержанні повідомлення ЄРЦ про сплату комунальних послуг, провести повну оплату за житлово-комунальні послуги до проведення розрахунку розміру субсидії та обов’язкової частки платежу на цей період. Після призначення таким домогосподарствам субсидій, оплачені суми будуть враховані, як оплата обов’язкової частки за користування такими послугами на наступний місяць.

Дуже важливо, що на виконання вимог «Положення…» субсидія на наступний термін (з травня 2017 року) не буде продовжена тим домогосподарствам, які на підставі інформації комунальних організацій прострочили понад два місяці заборгованість з оплати комунальних послуг.

Одночасно повідомляємо: якщо протягом двох місяців громадянами буде документально підтверджено про сплату заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, субсидія буде призначення з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку з місяця, у якому буде документальне підтвердження про сплату боргу або укладення договору реструктуризації такого боргу.

Просимо всіх користувачів житловою субсидією віднестись з розумінням до затримки у перепризначенні житлових субсидій.

Управління праці та соціального захисту населення Нововолинського міськвиконкому.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>