МІЖНАРОДНИЙ ТИЖДЕНЬ СІМ’Ї ВІДЗНАЧАЛИ УСІМ МІСТОМ

Міжнародний день сім ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН 15 травня 1993 року. Це свято народилося з безмежної любові та вдячності до тих, хто дав нам життя і виводить на самостійну дорогу.  До цього близького всім і кожному свята у Нововолинську, на площі Незалежності були присвячені численні заходи пропагандистського характеру. Яскравим та незабутнім для містян був фінал Тижня сім’ї – 5 червня 2017 року.

Ми ще раз і ще раз переконалися в тому, що сім’я для кожного з нас – джерело любові, вірності, поваги, турботи і захисту. Сім‘я – центр, база, основа, зв’язок, без яких не можемо існувати. Чого ми варті без свого родинного гніздечка?.. Лише на добрих материнських порадах і мудрих батьківських настановах тримається світ, з цього проростають здобутки кожного нового покоління.

Сім’я, увібравши в себе історичний досвід, завжди була і за­лишається місцем збереження духовних і культурних традицій народу. Весь світ знає, якою талановитою, працелюбною, духовно бага­тою є українська нація. Ці високі якості закладаються саме в сім’ї.

Від щирого серця привітав із Міжнародним днем сім’ї тисячі новолинян міський голова Віктор Борисович Сапожніков. Побажав міцного здоров’я, сімейної злагоди, благополуччя та непохитної твердості родинних стосунків. Пастирі протестантських церков звершили молебень за стабільні і незмінні «осередки», щоб ніякі мінливості долі не змогли роз’єднати найдорожче і найцінніше – сім’ю, родину. І це свято стало для кожного з нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень . Присутні на дійстві, зрозуміли, що сім’я – це любов і удача, сім’я – це поїздки влітку на дачу, сім’я – це сімейні дати, подарунки, закупи, приємні витрати, сім’я – це праця, один за одного турбота, сім’я – це важливо, сім’я – це робота. Щасливо жити самотньому неможливо. Матусі, татусі, бабусі й дідусі, діти, внуки – в кожному серці відчувалася радість спілкування. На сцені – повчальні промови, піснеспіви, які викликали яскраві емоції. Подарунки та квіти підносилися молодятам. Піднімалися на сцену багатодітні сім‘ї, отримували поздоровлення і пам’ятні сувеніри «золоті» і «діамантові» ювіляри, а їхні діти й онуки вітали їх дружними оплесками. І кожній людині, бачачи приклади таких довгих і щасливих спілок, хотілося б для себе в майбутньому такої ж долі, надійного домашнього вогнища, оточення люблячих людей.

Дякуємо міській владі за цей день та чудовий привід висловити своїм близьким почуття, які ми не проявляємо у суєті буднів, за цей привід зібратися всією нововолинською родиною, щоб від усієї душі порадіти один за одного.

Надія Бєльська.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *