ПРАВООХОРОНЦІ НОВОВОЛИНСЬКА РОЗПОВІЛИ ДЕВ’ЯТИКЛАСНИКАМ ПРО ЗГУБНИЙ ВПЛИВ НАРКОТИКІВ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НАРКОЗЛОЧИНИ

Задля запобігання поширення наркотичних і психотропних речовин  серед школярів міста Нововолинська прокурор Нововолинського відділу Володимир-Волинської місцевої прокуратури Олена Левчук спільно з працівником  сектору превентивної діяльності з ювенальної  превенції  у Волинській області Олександром  Навроцьким прочитали лекцію на тему «Відповідальність за злочини у сфері використання наркотичних речовин» учням 9-х класів ЗОШ №2».

IMG_9283 (1024x683)-1

Олександр Навроцький розповів учням про види наркотичних засобів, психотропних речовин та їхній згубний вплив на поведінку та свідомість людини. Олена Левчук ознайомила дев’ятикласників із видами відповідальності в сфері обігу наркотичних засобів та особливостями призначення покарання неповнолітнім за такі кримінальні правопорушення.

IMG_9284 (1024x683)

З цікавістю вислухавши лекторів, діти поставили їм масу запитань, на які отримали вичерпні відповіді. І правоохоронці, і педагоги сподіваються, що поширення серед учнів інформації на цю важливу тему справді вплине на підвищення свідомості юних мешканців шахтарського міста, на зменшення поширення наркотичних речовин у молодіжному середовищі та  на скорочення кількості наркозлочинів, вчинених неповнолітніми.

Наш кор.

На знімках: під час лекції.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>