ПРОФІЛАКТИЧНА РОБОТА З ЗАСУДЖЕНИМИ – ЗАПОРУКА ЗНИЖЕННЯ РІВНЯ ЗЛОЧИННОСТІ

З метою запобігання та зниження рівня рецидивної злочинності серед осіб, які знаходяться на обліку в Івани­чів­ському міськрайонному відділі з питань пробації Захід­ного міжрегіонального управління з питань виконання кри­мінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, в приміщенні Нововолинського центру зайнятості був проведений профілактичний захід, щодо закріплення виправного впливу, усунення умов, що сприяють їх поверненню на злочинний шлях, оскільки можливість їхнього навчання, працевлаштування суттєво знижує рівень повторної злочинності.

Нещодавно в приміщенні Нововолинського міського центру зайнятості відбувся День відкритих дверей для осіб, засуджених до покарань, що не пов’язані із позбавленням волі. В заході взяли участь 10 осіб вказаної категорії.

У рамках заходу провідний фахівець з профорієнтації Оксана Самолюк інформувала щодо послуг служби зайнятості, стану ринку праці регіону, умов реєстрації в центрі зайнятості. Присутніх ознайомлено з можливістю професійного навчання в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Окрім того, нагадали про можливість використання сервісу «Електронної черги реєстрації громадян», створення відео-резюме, проходження скайп – співбесіди з роботодавцем та он-лайн курсів Прометеус.

Спеціаліст з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації Марина Михайловська та старший інспектор Івани­чівського міськрайонного відділу пробації Іван Прилуцький поінформували підоблікових осіб про відповідальність за ухилення від встановлених судом обов’язків та умов відбування іспитового строку, наголосив на недопущенні нових злочинів.

Фахівець соціальної роботи Нововолинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Анжела Качан ознайомила присутніх з поняттям «торгівля людьми», розповіла про форми торгівлі людьми, методи вербування, експлуатації людини, небезпечні стереотипи та реалії, з якими стикаються трудові мігранти за кордоном. Всі учасники отримали кваліфіковані відповіді та інформаційні матеріали. Одна особа виявила бажання скористатися послугами центру зайнятості.

Марина МИХАЙЛОВСЬКА, фахівець з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації Іваничівського МРВ

з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних

покарань та пробації Міністерства юстиції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *