У показовому рейтингу Україна випередила Росію та Білорусь

Україна в 2017 році зайняла 64-й рядок серед 128-ми країн в рейтингу соціального розвитку. Таким чином Україна увійшла до групи країн з рівнем розвитку вище середнього. Про це свідчать результати щорічного глобального дослідження  «Індекс соціального розвитку», проведеного американською неурядовою організацією Social Progress Imperative за підтримки Deloitte. Про інформує   Politeka.

За рік Україна опустилася на 1 рядок рейтингу. Серед найближчих сусідів найвище місце зайняла Словаччина (30 позиція). Польща – на 32-му, Угорщина – на 37-му місці. Румунія посіла 44-ту сходинку, Білорусь – 65, Росія – 67-м, Молдова – на 71-му місці.

Серед країн СНД Україна поступилася лише Вірменії (59), яка за рік продемонструвала значний прогрес.

Картинки по запросу інфографіка україна та сусіди фото

Загалом усі показники України залишилися переважно на рівні минулого року. Незначне поліпшення відбулося в показниках  «доступ до інформації та комунікацій», «свобода вибору і особиста свобода», «доступ до вищої освіти». У той же час, погіршилися такі показники як  «особиста безпека» і  «толерантність».

Найвищий бал Україна отримала в таких галузях,  як «харчування і базове медичне обслуговування» (98,47 з 100) і «доступ до базової освіти» (97,52). Найнижчі показники – «толерантність» (40,52) і «якість навколишнього середовища» (50,37).

“Волинська правда”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *