НА ЧОМУ УКРАЇНЦІ ЕКОНОМЛЯТЬ НАЙБІЛЬШЕ. ІНФОГРАФІКА

Найчастіше українці економлять на одязі, взутті, а також на харчуванні. Серед опитаних знайшлися 4% людей, які не відмовляють собі ні в чому.

Такі результати показало дослідження Research & Branding Group, інформує ТСН.

Рідше економлять на відпочинку, відпустках, дозвіллі та розвагах. Також українці намагаються економити на зв’язку, купівлі побутової техніки, нерухомості, а також на лікуванні та медикаментах.

Серед опитаних респондентів 86% відповіли, що економлять постійно на тих чи інших статтях сімейного бюджету. 10% опитаних не змогли визначитися, чи економлять вони взагалі. І лише 4% респондентів визнали – не економлять ні на чому.

Опитування провели 15-24 червня 2017 року за загальноукраїнською вибіркою (за винятком непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей, АР Крим, та м. Севастополь). Кількість опитаних – 1800 осіб. Похибка вибірки склала плюс/мінус 2,4%, рівень довіряльної ймовірності Р=0,95.

Волинські новини.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>