Нововолинськ – місто красивих жінок, працьовитих чоловіків і відважних школярів

У цьому вкотре мали можливість переконатися як мешканці шахтарського міста, так і численні гості в день його іменин та професійного свята гірників, кому воно завдячує своїм народженням.
Нововолинськ зустрів 67-й серпень. І хоча його шахтарське майбутнє – а цього прагнуть усі – пов’язують з добудовою шахти №10, на святі серед найбільш пошанованих були гірники відокремлених підрозділів «Шахта №9» та «Шахта «Бужанська» ДП «Волиньвугілля» – їм випав найщедріший зорепад нагород. Відкриваючи урочистість, міський голова Віктор Сапожніков подякував гірникам, усім нововолинцям за працю, самовідданість і звитягу, яку вони проявляють щоденно.

IMG_3074 IMG_3073 IMG_3071 IMG_3067 IMG_3061 IMG_3060
У літописі Нововолинська чимало славних сторінок. Сталося так, що в мирній історії міста з’явився і воєнний розділ, в якому прописані гіркі втрати. Від учасників святкового зібрання поклали квіти до стели полеглих Героїв АТО і фотостели Небесної Сотні. Вшанували також першобудівників Львівсько – Волинського вугільного басейну. Віктор Сапожніков відзначив почесними грамотами та подяками заслужених людей Нововолинська, котрі своєю працею кожен – на своїй ділянці – примножують його славу. Чотирьох земляків удостоєно почесного знака «За заслуги перед містом». Щирими оплесками присутні вітали учнів ЗОШ №3 Дмитра Савчука та №4 Дмитра Тарасюка, коли міський голова їм оголосив подяки за активну громадянську позицію та допомогу поліції у розкритті злочину.

IMG_3080

IMG_3121 IMG_3082 IMG_3096 IMG_3098 IMG_3111 IMG_3113 IMG_3118
Вітання нововолинцям звучали з вуст народного депутата України Ігоря Гузя, заступника голови Волинської облдержадміністрації Сергія Кошарука, які вручили кращим нововолинцям нагороди. Заслужений працівник культури України, самодіяльний композитор і поет Олександр Каліщук з рук Ігоря Гузя отримав Почесну грамоту Верховної Ради України.

IMG_3088 IMG_3086 IMG_3084 IMG_3083  IMG_3081 IMG_3092
Побажання нововолинцям добра і достатку, впевненості у завтрашньому дні, а нашому місту – економічного і соціального розквіту й невпинного руху вперед зичили виконувач обов’язків Луцького міського голови Григорій Пустовіт, голова Іваничівської районної державної адміністрації Лілія Кревська, перший заступник міського голови м. Володимир-Волинського Ярослав Матвійчук, голова Володимир-Волинської районної ради Роман Гук, керуючий справами виконкому Ковельської міської ради Володимир Бойко.
Представників мужньої професії вітали генеральний директор ДП «Волиньвугілля» Олександр Зорін та голова Волинського теркому профспілки працівників вугільної промисловості Юрій Калістратов, які вручили нагороди шахтарям.

IMG_3105 IMG_3099
Сюрпризом для нововолинців у цей святковий день став виступ самобутнього духового оркестру «Львівські фанфари». А неповторності й шарму додали цікаві культурно-мистецькі та спортивні заходи, які завершилися вогняно-піротехнічним шоу Театру Вогню «Алладін» з міста Луцька.
Ігор Лісовий.
Фото автора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *