ВДВ: ЧОМУ Я ОБИРАЮ СЛУЖБУ В ВИСОКО-МОБІЛЬНИХ ДЕСАНТНИХ ВІЙСЬКАХ?

Знаковим моментом для мене був нещодавній «зашквар» російських про­пагандистів, які привітали російських «десантників» з професійним святом банером зі світлиною…бійців 79-ої окремої десантно-штурмової бригади ВДВ Збройних Сил України! Ну не знай­шлося «за парєбріком» серед 140 мільйонів любителів путіна зображення дійсно еталону чоловічих чеснот, які уособлюють бійці крилатої піхоти: мужність, безстрашність, професійність. А в Україні такі хлопці є. Цілковито реальні.
Власне, для того, щоби підкреслити здобутки наших бійців з крилатої україн­ської піхоти я й склав такий – собі «рейтинг» визначних подій для українського десанту:
1. За чотири роки АТО звання Герой України отримали 10 українських десантників.
2. Офіційно зафіксований військовий світовий рекорд – найдовший рейд ворожими тилами також належить нашим хлопцям. Разом із теперішнім командувачем ВДВ України генерал-лейтенантом Михайлом Забродським колона української «десантури» залізною мітлою пройшлася в 2014 році по тилах російсько-терористичних угрупувань і вийшли до бойових позицій наших військ не лише з мінімальними втратами, але й з трофеями, які безапеляційно доводять російську агресію проти України.
3. Оборона аеропортів Донецька та Луганська також вписана у світову військову історію завдяки значному внеску українських десантників. А «за парєбріком» українська десантура дав­но стала уособленням людських над мож­ли­востей. Не дарма ж ворожі пропагандисти вигадали кліше «кіборги» по відношенню до наших бійців.
4. В українських ВДВ запроваджено найновітнішу систему бойової підготовки, окремі елементи якої цікавлять навіть наших заокеанських колег. Ви бачили колись, як американський офіцер, вип­нув­ши язика від старанності, нотує в блокноті за сержантом українського десанту? Ні? Приєднуйтесь до десантури – побачите! На базі власного навчального центру українські десантники щороку беруть участь у 4-5 широкомасштабних навчаннях. А також і у міжнародних ма­неврах, які відбуваються в Україні та за її межами.
5. Забезпечення наших ВДВ також на рівні. Десантура має не лише розширений перелік тактичного спорядження, але й поступово переозброюється новітньою технікою та озброєнням: американські Хаммери, бронеавтомобілі «Дозор Б» та «КрАЗ». Новітня стрілецька зброя, гранатомети та міномети вітчизняного виробництва з’являється уперше саме в руках наших десантників. А від недавна кожна бригада має ще й танковий підрозділ, укомплектований модернізованими Т-80.
6. Український десантник не лише добре навчений та екіпірований, але й…не бідний. Зарплатня бійця українських ВДВ коливається у межах 12-15 тисяч гривень на місяць. До того ж, виконуючи завдання в АТО, ця сума зростає майже вдвічі за рахунок додаткових виплат!
7. У нещодавньому інтерв’ю командувач ВДВ генерал-лейтенант Михайло Забродський зазначив, що український десант потребує нових молодих кадрів, які навчатимуться і служитимуть за європейськими зразками. Зважаючи на те, що молодий прогресивний генерал і сам проходив підготовку за кордоном та знає, до яких стандартів потрібно прагнути у службі, бойовій роботі та побуті, наші ВДВ очікують ще більше позитивних змін. До слова, частиною цих змін можеш стати і ти!
Більше інформації про те, як при­єдна­тися до десантного братства України і що для цього потрібно можна дізнатися тут:
http://www.vdv.mil.gov.ua/
Або у Нововолинському об’єдна­ному районному військовому комі­саріаті, що знаходиться за адресою: м. Нововолинськ, вул. Кобзаря, 63, тел. 3-24-01, +380685631864.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *