Посвідчення «йшло» два з половиною роки

Саме стільки часу чекав підтвердження свого перебування в АТО 27-річний мешканець села Єлизаветин Рожищенського району Михайло Онищук.
Минула неділя стала подвійним святом для молодого батька двох діток, недавнього воїна 24-ї окремої бригади спеціального призначення й всієї його родини. Призваний в ряди Збройних Сил України 10 квітня 2014 року через тоді ще 51-у механізовану бригаду, Михайло побував у самому горнилі війни – брав участь у взятті Слов’янська та Лисичанська. Дивом виходив з поля бою без ушкоджень. 27 травня 2015 року його демобілізували. Повернувся у рідне село. От лише документів, які б засвідчували, що він воював на передовій, не отримав на руки. Кажуть, причина в тім, що з вини якогось прапорщика дані про його особу не могли віднайти. Багато разів молодий чоловік звертався в різні інстанції, та час йшов, а результату не було. Врешті вийшов на зв’язок з депутатом обласної ради, волонтером Валерієм Курстаком, який більше 90 разів побував в зоні АТО. Він почав «ворушити» справу, телефонувати на Схід, з’ясовувати, чому волинянин не може досі отримати необхідні документи. До справи залучив громадського активіста з Нововолинська Олександра Ільницького, син якого служив разом з Михайлом.
У неділю, коли вся громада Єлизаветина святкувала День села, в урочистій обстановці Валерій Курстак вручив Михайлу Онищуку посвідчення учасника бойових дій. Разом з ним захисника України приїхали привітати Олександр Ільницький та учасники АТО – з шахтарського міста Валерій Суровий та з Луцька бард Юрій Щербик.
Роксолана Вишневич.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *