Шановні працівники галузі фізичної культури і спорту, вчителі, тренери, ветерани, дорогі спортсмени, вболівальники і шанувальники спорту! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем фізичної культури і спорту!

Відповідно до Національної стратегії з оздоровчої рухової активності на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» розвиток фізичної культури і спорту, формування здорового способу життя стають державним завданням. Заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості, як воля, цілеспрямованість, наполегливість, почуття товариства, благородство. Сильна духом і тілом людина завжди захистить слабшого, допоможе в біді, не відступить перед труднощами, зуміє відстояти свої ідеали і принципи. Саме тому ми щиро дякуємо всім наставникам, які гартують у своїх вихованців прагнення перемагати і йти до незвіданих висот.
Нехай фізична культура і спорт стануть вашими супутниками у житті, принесуть радість і енергію, відчуття вічної молодості. Бажаємо всім міцного здоров’я, вдалих стартів, досягнення нових життєвих і спортивних висот! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, популяризації та розвитку галузі фізичної культури.
Відділ у справах молоді та спорту міськвиконкому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *