Волинь посіла третє місце в Україні за кількістю ОТГ

Волинська область посідає третє місце в Україні за кількістю створених об’єднаних територіальних громад, а перший поштовх до добровільного об’єднання був зроблений саме Асоціацією міст України.  Робота триває і нині, так завдяки експертам Волинського регіонального відділення АМУ село Іванчиці вирішило доєднатися до Княгининської ОТГ.

Як повідомили у Волинському регіональному відділенні АМУ, про це на круглому столі «Розроблення рекомендацій щодо конфігурацій майбутніх ОТГ відповідно до критеріїв, визначених у Методиці формування спроможних ОТГ» нагадав їхній виконавчий директор Богдан Самойленко.

Захід був організований Волинським відокремленим підрозділом  установи «Центр розвитку місцевого самоврядування». На ньому презентували Перспективний план Волинської області, обговорили внесення змін до нього та розробили рекомендації щодо конфігурації майбутніх ОТГ відповідно до критеріїв, визначених у Методиці формування спроможних ОТГ.

Під час обговорення пан Самойленко нагадав присутнім, хто саме стояв біля витоків реформи децентралізації в Україні загалом та на Волині зокрема.

«Приємно, що 2015-му році Асоціація міст України сприяла тому, щоб прийняли закон про добровільне об’єднання, нами було розроблено Методику формування спроможних ОТГ, у рамках проекту «Пульс» розпочав роботу «Офіс реформ». Робота триває і нині, так 2016-го наші експерти сприяли створенню багатьох громад, здійснили понад 50 виїздів у райони, щоб інформувати людей про переваги децентралізації», – сказав виконавчий директор Волинського регіонального відділення Асоціації міст України.

Волинська правда.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *