«МЕНІ НЕ БАЙДУЖЕ МОЄ МАЙБУТНЄ, МАЙБУТНЄ МОЄЇ РОДИНИ, МОГО МІСТА, В ЯКОМУ Я НАРОДИЛАСЯ І ПРАЦЮЮ»

Обличчя влади у Нововолинську значно помолоділо за останні роки. Сюди приходять працювати амбітні випускники українських вузів, здобувають ще паралельну освіту в спеціалізованих навчальних закладах і успішно трудяться в органі місцевого самоврядування – виконавчому комітеті Нововолинської міської ради. Чим приваблює їх робота тут, бо за досить короткий проміжок часу проходять професійне зростання від спеціалістів до начальників управлінь і відділів. Ми попросили поділитися їх своїми думками. Багатьох з них ви впізнаєте на знімках, бо вони допомагали вам вирішувати побутові, соціальні, виробничі питання.Вікторія Магдисюк

Вікторія МАГДИСЮК, керуюча справами Нововолинського міськвиконкому:

– Я переконана, що молодь є носієм інтелектуального потенціалу сучасного українського суспільства, здатним оновити та модернізувати систему державного управління. Мені не байдуже моє майбутнє, майбутнє моєї родини, мого міста і держави загалом. Маю власний сформований світогляд, рішуче бажання та професійні здібності для того, щоб реалізувати себе в ролі посадової особи органу місцевого самоврядування. Саме тому свого часу прийняла рішення на користь роботи у виконавчому комітеті Нововолинської міської ради. Працюю на займаній посаді два з половиною роки і за цей час здобула неоціненний професійний досвід та управлінські навики.

Вікторія Дорош

Вікторія Дорош, відділ організаційно-виконавчої роботи міськвиконкому:

– Моє кредо: «Не питай, що країна може зробити для тебе, спитай, що ти можеш зробити для своєї країни».

Мені не байдуже моє майбутнє, майбутнє моєї родини, мого міста, в якому я народилася і працюю. Маючи власний сформований погляд на діяльність державних структур, інтелектуальні можливості,  реалізовую себе в ролі посадової особи місцевого самоврядування.

Державна служба – це професійна діяльність, а професійна діяльність – це стабільність у роботі, професійне зростання, можливість проявляти себе у повній силі. Незважаючи на всі виклики, які ставить перед нами сьогодення, державна служба сприяє долученню до поліпшення якості роботи владних інституцій, удосконалення механізмів взаємодії органів влади та громади.

Я хочу жити і працювати у країні європейського зразка. Маючи досвід, розумію всі складнощі та позитивні моменти роботи в органах місцевого самоврядування.

І лише активність та свідома громадська позиція є запорукою щасливого та розвинутого майбутнього нашої держави.

Яна Зінчук

Яна Зіньчук, головний спеціаліст служби у справах дітей виконавчого комітету Нововолинської міської ради:

– Особисто мені державна служба приваблива різноманітністю завдань: від опрацювання документів та написання листів до співпраці з людьми. На сьогоднішній день працюю  на посаді, де маю можливість захищати та обстоювати права та інтереси дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. І взагалі, щоб працювати державним службовцем, потрібна мотивація. У кожного вона своя: комусь подобається престиж, комусь – пільги, а я радію результатам своєї роботи.

Василь Мигас

Василь МИГАС, начальник управління економічної політики та інвестицій:

– Існує два розуміння влади або лідерства. Перше, найбільш поширене в нашій реальності, коли влада – це вплив, який використавується для збереження та поширення самої влади. Це влада заради себе. Влада заради влади. Людина, яка живе за цим принципом може навіть робити якісь добрі видимі речі, але «запах» завжди видає егоїстичні цілі.

Моє розуміння і мрія – це влада як можливість впливу для служіння людям. І здебільшого в моєму житті це реалізовується не у «владних кабінетах», а у повсякденному житті. Ми щодня маємо можливість підтримати засмученого, посміхнутись і допомогти знедоленому, не відповісти злом на зло тим, хто тебе образив, не шукати свого, а бути уважним до потреб інших. Бог дав нам руки, ноги, голос, ціль і друзів. Це і є наша влада.

Інна Сибіра

Інна Сибіра, начальник відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів:

– Державна служба – це, перш за все, служба на благо своєї держави та її народу. Саме цим вона мене приваблює.

Державні службовці покликані прислухатися до людей, допомагати їм. Ця професія вимагає від людини самопожертви, відданості, професійних і моральних якостей.

Також державна служба дає можливості для кар’єрного росту, обізнаності в різних політичних, економічних, соціальних і інших питаннях. Звичайно ж, вона потребує постійного саморозвитку, самовдосконалення, відповідальності, адже державні службовці – це представники народу і є взірцем для інших.

Від рівня професіоналізму, прозорості дій службовців України залежать інтереси громадян, адже довіра до влади починається з людини.

Державна служба має виняткове значення для розбудови справді могутньої, конкурентоспроможної, успішної України.

Ігор ЛІСОВИЙ,  Людмила ТРУБНІКОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *