ПРИЗОВІ МІСЦЯ ВІТАЛІНИ

А пісня – це душа.

З усіх потреб потреба.

Лиш пісня в серці ширить межі неба,

На крилах сонце сяйво їй лиша,

Чим глибша пісня, тим ясніш душа.

І. Драч.

Віталіна Спічак

 

Наші предки казали, що Господь дав людям музику і спів, аби вони не сумували за раєм. Адже музика може вершити чудеса, а пісня ніколи не знала заборон і кордонів, бо несла у вирі звуків найпотаємніші почуття.

Відчуття радості, смутку, щастя, від­­чуття піднесення у своїх творах передає юна вокалістка зразкового гурт­ка вокально-естрадного співу НЦДЮТ Віталіна Спічак (керівник С.С. Бортнічук).

Віталіна з дитинства дуже любить співати, танцювати. Вивчає іноземні мови. Активна учасниця концертних програм та вокальних конкурсів, які проводяться у закладі, місті, області, на Всеукраїнських і міжнародних сце­нах. Наша гуртківка здобула почесні ІІ місця на ІV Всеукраїнському багатожанровому мистецькому фестивалі-конкурсі «Розмаїті самоцвіти» та у Міжнародному фестивалі-конкурсі культури та мистецтв «Українська коляда», які проходили у Львові.

Такі мистецькі заходи проводять­ся задля збереження традицій на­ціо­наль­ної вокально-виконавської школи та її інтеграції у світовий культурний простір, виховання виконавської культури у школярів та студентів, а також для по­пу­ляризації та впровадження в активну навчально-виконавську практику вокальних творів західноукраїнських композиторів.

Кожна людина від народження має найкрасивіший і найдосконаліший му­зичний інструмент – голос. Але, як і будь-яким іншим інструментом, ним треба оволодіти. Вміння красиво співати – це радість та задоволення! Не відмовляйте собі в цьому! Почніть займатися вокалом у зразковому гуртку вокально-естрадного співу в НЦДЮТ та відкрийте нові грані своїх можливостей!

Людмила Височанська,

заступник директора НЦДЮТ.

На знімку: Віталіна Спічак, вока­ліст­ка зразкового гуртка вокально-естрад­ного співу НЦДЮТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *