Талановита молодь Нововолинська

Три перемоги Надії Бакун

На сцені державного навчального закладу «Нововолинський центр професійно-технічної освіти» голос Надії Бакун (на фото) вперше прозвучав у вересні 2017 року під час концерту «Таланти першокурсників». Вона вразила своїм голосом, майстерністю виконання. Ліричність та емоційність, глибина і проникливість, гармонія і спокій, чуттєвість і переконання. Її голос звучить плавно, без напруги і надмірності, але в ньому повно життєвої сили. Своїм виконанням Надія дарує зустріч з прекрасним, радість, любов,  надію.

Дівчина прийшла навчатися в Центр за професією «перукар; модельєр». Талановита, творча, вона привернула до себе увагу керівника гуртка вокального співу Ірини Кудлей і стала активним учасником художньої самодіяльності.

Вже у жовтні 2017 року Надя стала переможцем відкитого фестивалю-конкурсу пісні і танцю національних меншин «Україна – мій дім», отримавши Диплом І ступеня Міністерства освіти і науки України та Грамоту управління освіти та науки Волинської облдержадміністрації за зайняте І місце.

25 січня 2018 року наступна нагорода – Гран-прі обласного конкурсу української сучасної пісні «Срібні дзвіночки».

10-11 лютого 2018 року  в Львові проходив Міжнародний фестиваль-конкурс «Grand Music Vocal Battle», на якому Надія Бакун здобула І премію у сольному виступі та ІІ премію у складі дуету з Тамілою Кухарук.

17 річна зірочка яскраво засвітилася на небосхилі талантів. Бажаємо Надії  великих творчих досягнень, здійснення заповітних мрій.

Наталія Селецька, заступник директора з навчально-виховної роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *