У політичних партіях

Звітували нововолинські біло-сердечні

Своїм керманичем вдруге обрали Андрія Сторонського

22 лютого відбулася 19-а звіт­но-виборна конференція Новово­линської міської організації по­літичної партії «Батьківщина». Було обрано 21 делегата від первинок. Проходила досить оперативно, злагоджено, у толерантній, самокритичній обста­новці. Від­значалося, що партія є досить успішною на політичній арені держави, авторитетною, діє тривалий період часу. Діяльність нововолинських партійців «Батьківщини» оцінено позитивно, зазначалося, що потрібно більше залучати молоді в її ряди, а також активніше пропагувати партію на теренах міста. Вдруге однопартійці обрали своїм керівником Андрія Сторонського, який в рядах партії 14 років і пройшов шлях від рядового члена до партійного керівника. На звітно-виборній конференції була присутня голова обласної організації «Батьківщина молода» Ганна Оріховська.

IMG_0632

IMG_0614IMG_0622

На знімках: звітує Андрій СТОРОНСЬКИЙ, голова місь­кої організації політичної партії «Батьківщина»; під час звітно-виборної конференції.

Наш кор.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>