ДЕНЬ ВЕСНИ, КРАСИ І ЖІНКИ ЩЕ НЕ ВІДМІНИЛИ

«Жінка – точно така ж сила природи, як вітер, блискавка, електрика»

(Хаггінсон Торрі)

Можна відмінити святкування 8 Березня, натомість вигадати інший день, аби вшанувати українське жіноцтво. Але чи приживеться нова дата, чи буде доцільною – це всього лише справа часу. І, врешті, змінюючи календарні праздники, навряд чи покращиться у загальному стан справ в Україні, бо не від свят залежить розквіт країни, а з копіткої праці робочих буднів й мудрих рішень, чітких законів і багато іншого.

Але наразі, доки ще не забрали свято весни і жінки, прекрасній половині людства все-таки хочеться чути море теплих слів, добрих побажань та тонути в оберемках квітів. Адже в усі часи не втомлювалися захоплюватися жінками, їхньою  красою, унікальністю і загадковістю. Без жінок життя не мало б сенсу, а без жіночої чарівності та краси на світ не з’явилися б прекрасні вірші, картини, музичні твори.

Тарасенко                              тюльп

Наталія Григорівна Тарасенко (на фото) – головний спеціаліст управління освіти. На займаній посаді трудиться більше року, раніше працювала методистом міського методичного кабінету. Здобула дві вищі освіти, закінчила Міжрегіональну академію управління персоналом та Рівненський державний гуманітарний університет, спеціальність – інформатика. У її обов’яз­ки входять організація та проведення зовнішнього незалежного оцінювання й моніторинг за діяльністю закладів позашкільної освіти та робота з кадрами. Наталія Григорівна з сім’єю проживає у селищі Благодатне, виховує двійко діток. Як жінка, зізналася, що свято 8 Березня дуже любить, бо скільки себе пам’ятає, завжди воно було, а це вже ніби малесенька частинка людини, певних традицій, спогадів… І її, як і кожну жінку, менше всього турбує історія його виникнення. Для неї це свято возвеличення жінки у всіх проявах: як матері, доньки, дружини, сестри, колеги, подруги… Це свято – нагадування, що жінка – ніжна, лагідна, турботлива, добра, щира, чуйна, цікава, віддана, загадкова і заслуговує на повагу від оточуючих та рідних їй людей. У цей день, як і усе жіноцтво, пані Наталія очікує на квіти і теплі слова.

підсніжник-2Микитюк1271440721-300x264

Олена Микитюк (на фото), учениця 8-А класу загальноосвітньої школи №3. Активістка, спортсменка і просто місцева красуня. Гордість Нововолинська, адже є учасницею багатьох спортивних змагань, під час котрих виборює призові місця. Здобула І місце на змаганнях, що відбулись у місті Львові, зі стрибків у висоту (1 м 50 см), посіла ІІ місце із бігу з бар’єрами. Це прекрасні результати, хоча свій спортивний шлях Олена тільки розпочинає. Віриться, що не раз прославлятиме наш Нововолинськ вагомими результатами. Олена розповіла, як у її родині відзначають 8 Березня й категорично проти того, щоб свято зникло у календарі. Поділилася у редакції, що тато вітає маму, а тоді її та сестричку. Усім своїм дівчаткам завжди дарує квіти, листівки, а мамі – парфуми, а ще увесь день говорить їм приємні слова та створює святкову атмосферу в домі.

Текст і фото

Людмили ТРУБНІКОВОЇ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *