ГОРОСКОП до 8 БЕРЕЗНЯ

«ПРОТЕСТУЄШ

ПРОТИ 8 БЕРЕЗНЯ – ПАЛИ ПАСПОРТ»,

 – луцька поетеса Лєна Шторм тролить борців зі святом. Вона жартує з борців проти святкування Міжнародного жіночого дня – 8 Березня. Лєна Шторм пропонує флешмоб «Спали паспорт».

 «Не встигли всі втихомиритися на тему дня армії окупанта, як до аналогічного свята намагаються одним махом приєднати 8 березня», – пише вона на своїй сторінці у Фейсбуці.

 Відтак вона пропонує запустити флешмоб «Спали паспорт». «Відчуйте рівень правосуб’єктності, який жінка мала до досягнення рівноправства. Боретесь з днем – боріться з суттю. А що? Раніше жінкам паспортів не давали, і вони записувалися лише одною графою в паспорт чоловіка.

 Спаліть паспорт – і не ходіть на вибори, не влаштовуйтесь на роботу. Сидіти вдома у повній залежності ви можете й без паспорта», – з сарказмом пише вона.

  «Якби жінок не існувало, всі гроші світу не мали б ніякого сенсу» (Аристотель Онассіс).

 «У жінок – все серце, навіть голова» (Жан Поль Ріхтер).

  «Жінка – як заварка: ніколи не дізнаєшся її «смаку», поки вона не закипить» (Микола Ріган).

 «Я б не сказав, що жінки не мають характеру, просто у них кожен день інший характер» (Гейне Генріх).

  «Тільки жінка може тимчасово зупинити час» (Юзеф Булатович).

 «Жінок треба приймати з усіма нашими недо­ліками» (Аркадій Давидович).

 «Є два способи командувати жінкою, але ніхто їх не знає» (Хаббард Франк).

  «Жінка вивела чоловіка з раю, і тільки жінка може повернути його в рай» (Елберт Хаббард). 

Жінка Овен

Самовпевнений вулкан. Моторошно вперта, вважає власну думку істиною і нав’язує її іншим. Щоб завоювати, треба показати, який ви владний, сильний і впевнений. Не терпить слабаків, скигліїв і всіх, хто не притримується її думки. Зазвичай таку завойовувати не доводиться, звикла домінувати і в обов’язковому порядку запропонує вам з’явитися завтра у такій-то годині.

Жінка Телець

Виключно земна. Обожнює розважатися у чоловічій компанії. Її не переконають усілякі запевнення у вічній любові. Просто зробіть так, щоб їй з вами було цікаво, подаруйте кілька жіночих дрібничок, трішки стандартного романтизму – і вона ваша. Дуже вперта, «краще годину потерпіти, ніж три умовляти». Виглядає зазвичай жіночно і стильно.

Жінка Близнюки

Дуже дивна. Одним махом, не по-дитячому, винесе мозок, при цьому – мило посміхатиметься, чекаючи реакції. Характер міняється постійно. То вона вас обожнює, а то викидає за двері вашу зубну щітку слідом. Її фантазії можуть затьмарити славу найвизначніших фантазерів. Постійно в русі й тримає, так би мовити – зв’язок із космосом. З нею – непросто, але без неї – ніяк.

Жінка Рак

 Занудна, недовірлива, мрійлива. Досить простий для завоювання об’єкт – достатньо постійно твердити, що вона прекрасна, розумна, чарівна, єдина і неповторна, краща з кращих. Говоріть, що не можете жити без неї, що вона – ковток свіжого повітря. Але якщо її покинути – не відчепиться від вас ще пару років: телефонуватиме, діставатиме, аж поки не знайде нову жертву.

Жінка Лев

Діагноз: манія величі. Все, що ви у силі зробити: це дарувати їй смарагдові сережки, кругосвітні круїзи, тричі в день відважувати їй земний уклін, кричати, яка вона чудова, а також витатуювати її ім’я в себе на грудях. Не забувайте, що біля її ніг повзають ще декілька шанувальників. Жодним чином не беріться щось змінювати – це її привілей, безсмертної богині і цариці світу.

Жінка Діва

Ідеалістка. Чекає свого принца на білому або якомусь там коні і до цього моменту нічого й нікого не бачить. Дуже часто перевтілюється у милу і чарівну особу. Обожнює загравати і фліртувати з чоловіками, проте завжди кидає їх в останній момент. Її життєві алгоритми повністю контролюються розумом, тому тиснути на її чут­тєву сторону на кшталт побачень під місяцем – «дохлий» номер.

Жінка Терези

Домашня дівчинка. Не мислить своє життя без другої половини і зазвичай дуже рано виходить заміж. Так що всіляко демонструйте, що у вас – серйозні наміри і ви не ловелас. Жінка Терези примхлива, їй подобається постійно ображатися. Однак, якщо вона закохана, намагається згладити всі гострі кути у ваших стосунках. Обожнює стандартний романтизм і жіночі дрібнички.

Жінка Скорпіон

 Вона – сама любов, а окрім кохання, її мало що турбує. Таку зазвичай завойовувати не потрібно, вона просто підходить до об’єкта, яким цікавиться, і конкретно каже чого хоче. Любить розмовляти на теми кохання і свої попередні пригоди, але ревнувати не варто. Доля ваших подальших відносин цілком залежить від того, наскільки для вас тема любові актуальна.

Жінка Стрілець

 Романтична та прямолінійна. Не вміє брехати, коли справа стосується інших людей: відкрито скаже, що думає і як краще поступити у тій чи іншій ситуації. Тим не менше, може заливати такі фішки, що вам навіть не снилися. Обожнює всіляку романтику на зразок читання плаксивих віршів, зустрічей у місячні ночі та зізнання в коханні, стоячи на колінах. Даруйте їй букети троянд і цілуйтеся під місяцем.

Жінка Козеріг

 Моторошно страждає манією величі. Інших вважає не гідними власної персони. На першому місці у жінки Козеріжки – любов і всі її прояви. Її не можна завоювати, оскільки сама методично вибирає собі ідеального партнера, але практично завжди помиляється. Ніколи не зраджує. Часто присвячує себе якій-небудь тотальній справі, на кшталт релігії, роботи або мистецтва.

Жінка Водолій

Типова хіпі. Має гігабайти друзів чоловічої статі й тут же вас покине, якщо почнете забороняти з ними спілкуватися. Їй не потрібні ваші гроші й ваш імідж, так що можете цим не заморочуватися, бо вона бачить лише себе. Обожнює свободу і тому не хоче прив’язуватися до однієї людини. Іноді в неї трапляються вибрики, під час яких може витворяти абсолютно дикі речі.

Жінка Риби

 Просто знахідка. Абсолютно не може контролювати почуття, емоції розумом, тому є для чоловіків доступною. Щоб її завоювати, доречними будуть таємні записки, несподівані квіти в квартирі, ніжні дотики, шепіт на вушко. Запам’ятайте: її інтуїція перевершує вашу в тисячі разів! Не намагайтеся їй брехати – це стане вашим фіаско. Собі ж вона бреше постійно і в неймовірних дозах. Рибок вражають всякі окультні і релігійні фішки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *