МАЙСТЕРНИЙ ПЕДАГОГ, ЧАРІВНА ЖІНКА

Професіоналізм у тандемі з якостями

неординарної особистості характеризують педагога сучасної професійної освіти –підсніжник-2Войтовичпідсніжник-2

Світлану Вікторівну Остяк.

Викладач предметів професійно-теоретичної підготовки «Нововолинського центру професійно-технічної освіти» понад двадцять років навчає майбутніх фахівців ресторанної справи. Викладацька майстерність, вміння та здатність спрямувати молодь на свідоме здобуття вмінь і глибоких знань, притаманні педагогу, надали успішний старт багатьом її вихованцям. Серед випускників Світлани Вікторівни – майстри власної справи, шеф-кухарі, лауреати професійних конкурсів і педагоги.

Спеціаліст вищої категорії, старший викладач Світлана Вікторівна постійно перебуває в творчому пошуку, йде в ногу з сучасністю, шукаючи джерела нових знань. Вона є укладачем навчальних посібників, постійний учасник фахових виставок і професійних конкурсів. Високу майстерність педагога оцінено відзнаками закладу професійно-технічної освіти, обласним управлінням освіти.

Жіночна, привітна та доброзичлива, Світлана Вікторівна – надійний товариш для колег, мудрий наставник.

Напередодні жіночого свята педагог відзначила ювілей, з яким її й вітаємо. Людині, яка на професійному та життєвому шляху не зупиняється на досягнутому, хочеться побажати лише міцного здоров’я, родинного затишку та чистого неба над головою.

Колектив ДНЗ «Нововолинський ЦПТО».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *