МІСЬКИЙ ГОЛОВА ЗУСТРІВСЯ З ДУХОВЕНСТВОМ

Традиційна зустріч міського голови Віктора Сапожнікова з керівниками релігійних організацій міста відбулася напередодні Великодня у міській раді.

Найперше очільник міста привітав священнослужителів, а в їх особі усіх вірян з великим і світлим святом Воскресіння Христового. Побажав їм миру, злагоди, зміцнення віри в краще нашої держави.

– Ви – духовна влада, а всі ми робимо спільну справу, щоб життя у місті було комфортним, – наголосив Віктор Сапожніков, звертаючись до присутніх.

Розмова Віктора Са­пожнікова зі священнослужителями пройшла у від­вертій невимушеній атмос­фері. Спілкувалися на теми духовності й моралі. Вели мову про благоустрій та про досягнення міста, а також про заходи, які проводяться у місті за участю релігійних організацій.

Керівник міста запевнив, що й надалі підтримуватиме хороші ініціативи духовенства. Зійшлися на тому, що необхідно продовжувати проводити заходи, які вже стали традиційними, зокрема, духовні піснеспіви, що, зазвичай, проходять у парку культури та відпочинку на Свято Трійці. А свято сім’ї, що відбулося минулого літа з ініціативи Християн Віри Євангельської, знайшло гарний відгук серед нововолинців та гостей. До цього дійства долучилися й інші релігійні організації.

У 2018 році Україна відзначає 1030-річчя хрещення Київської Русі. Тож прозвучала думка, що і надалі треба об’єднуватися задля спільних справ на користь громади.

На завершення зустрічі декан Нововолинського деканату, настоятель Свято-Духівського храму, митрофорний протоієрей Стефан Фульмес подякував міському голові за співпрацю, толерантне ставлення до релігійних громад, постійну підтримку та розуміння при вирішенні наболілих питань.

– Об’єднавши зусилля, буде віра в серцях людей. А кожен обирає той шлях, яким йому йти, – наголосив Стафан Фульмес.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *