ПІДПРИЄМЦІ ПІДТРИМАЛИ ІНІЦІАТИВУ ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ ВІДЕОКАМЕР

Про реалізацію у місті програми «Безпечне місто» йшлося на нараді у міській раді, яка відбулася за участю правоохоронців та підприємців  міста. Основне питання цієї зустрічі – налагодження ефективного відеоспостереження.

Міський голова Віктор Сапожніков повідомив, що за кошти міського бюджету придбано сервер на 128 відеокамер. Також куплено 4 монітори, які будуть виведені черговому в поліцію. Декілька камер працюватимуть в режимі он-лайн, а решта – на спостереження в чергового поліції.

Віктор Сапожніков запропонував місцевим підприємцям долучитись до встановлення відеокамер біля своїх об’єктів.

– Так ви зможете зберегти своє майно. Адже черговий поліцейський цілодобово спостерігатиме за ситуацією в місті й, відповідно, біля ваших офісів чи магазинів , – зауважив Віктор Сапожніков. – 48 камер ми візьмемо на бюджет міста, 26 вже купили, 22 ще докупимо, а решту 80 разом з поліцією готові віддати вам. Ваше завдання тільки придбати камери і приєднатись до системи.

Віктор Сапожніков запевнив, що усі витрати щодо обслуговування цих камер міська рада візьме на себе.

 Більшість присутніх на нараді підприємців підтримала пропозицію міського голови. Усі робочі моменти вони можуть узгодити з представниками ТзОВ «Нововолинське ТТІ» – фірмою, яка здійснюватиме обслуговування.

Камери встановлюватимуть по всьому місту. Першочергово, на в’їзді – виїзді, перехрестях, у найбільш людних місцях.

Світлана ГРУЙ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *