ГОЛОВА ОДА ОЛЕКСАНДР САВЧЕНКО ОЗНАЙОМИВСЯ ІЗ НОВОВОЛИНСЬКОМ

Минулого четверга під час робочого візиту в Іваничівський район голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко побував на шахті №9 “Нововолинська”. Він зустрівся з представниками трудового колективу гірничого підприємства, керівниками ДП «Волиньвугілля», директорами шахт та профспілковим активом. На зустрічі були присутні міський голова Віктор Сапожніков, голова Іваничівської райдержадміністрації Лілія Кревська, голови об’єднаних територіальних громад.

Тривала конкретна ділова розмова про діяльність вугільних копалень ДП «Волиньвугілля», нагальні проблеми галузі на Волині. Одним із основних питань стало звернення керівника дев’ятої шахти Володимира Юрківа про скасування наказу профільного міністерства від 2016 року про закриття шахти №9 «Нововолинська» і можливість використання зароблених коштів для закупівлі обладнання, оплати праці гірників. Також велася мова про шахту «Бужанська» та про продовження будівництва шахти №10 «Нововолинська». Олександр Савченко пообіцяв сприяти тому, щоб підприємства продовжували працювати.

Голова ОДА ознайомився із виробничою діяльністю ТзОВ «Кроноспан-УА» та ТзОВ «БРВ-Україна». Він був приємно вражений промисловим потенціалом нашого міста. Також Олександр Савченко оглянув інфраструктуру Нововолинська, зокрема, спортивні об’єкти. Побував у Нововолинській центральній міській лікарні. Відзначив, що нововолинський медичний заклад відповідає усім нормам, які визначені сьогодні для центру госпітального округу.

У ході спілкування з міським головою Віктором Сапожніковим Олександр Савченко обіцяв допомагати у вирішенні важливих для міста соціально-економічних питань.

Наш кор.

На знімку: голова ОДА Олександр САВЧЕНКО (в центрі), міський голова Віктор Сапожніков, генеральний директор ТзОВ «БРВ-Україна», депутат міської ради Олександр Гоцка під час відвідання  меблевого підприємства.

Фото із сайту Нововолинської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *