КРОС НА ПРИЗ ГАЗЕТИ «НАШЕ МІСТО»

Спорт –  запорука успіху, краси та здоров’я. Привабливішою і доступнішою для широкого загалу є легка атлетика. Найбільшою популярністю користується кросовий біг, який проводиться на відкритому повітрі, а свіжий присмак молодої зелені та неперервна зміна вражень сприятливо діють на нервову систему, підвищують тонус організму. Позмагатися на природі і визначити кращих бігунів серед школярів можна, організовуючи змагання з легкоатлетичного кросу. Так і цього разу в міському парку культури та відпочинку відбулися традиційні змагання з легкоатлетичного кросу на приз газети «Наше місто» серед навчальних закладів. Діти отримали у першу чергу – спортивне задоволення, масу адреналіну та позитивних емоцій.

Біг на 500м серед дівчат:  І місце здобула Марія Бусько (гімназія), ІІ – Ангеліна Пикалюк (ЗОШ №3), ІІІ – Олена Микитюк (ЗОШ №3). Біг на 500м серед юнаків: І місце виборов Максим Пшонік (ЗОШ №5), ІІ Олександр Яйчук (ЗОШ №5), ІІІ – Віталій Сидоров (ЗОШ №5).

Біг на 1000м серед дівчат: І місце зайняла Анастасія Мартинюк (ЗОШ №6), ІІ – Дарина Сямук (ЗОШ №3), ІІІ – Олександра Мелешик (ЗОШ №7). Біг на 1000м серед юнаків: І місце здобув Роман Горгуш (ЗОШ №5), ІІ – Валентин Кінащук ЗОШ №1-колегіум, ІІІ – Василь Пучковський ЗОШ №3.

Переможців нагороджено грамотами відділу у справах молоді і спорту, солодкими подарунками та передплатою на газету «Наше місто» до кінця року.

Текст і фото Людмили ТРУБНІКОВОЇ.

На знімку: під час легкоатлетичного кросу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *