А ТАРИФИ У НАС – НАЙНИЖЧІ В ОБЛАСТІ

Майже 40 питань було розгляну­то на засіданні міськвиконкому, яке відбулося минулого четверга. Одним з них було «Про встановлен­ня тарифів з централізованого водо­поста­чання та водовідведення, з центра­лізо­ваного постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)». Від­повідно і цифри за метр кубічний з ПДВ становлять – згідно із вищевикладеними послугами: 7.26 грн, 8.86 грн, 7.57 грн, 9.23 грн. Отож міська влада вірна своїм зобов’язанням перед нововолинцями і їх виконує, і цей тариф є одним з найнижчих в області серед міст обласного підпорядкування. А першою приємною новиною було повідомлено про виконання міського бюджету за І квартал по доходах, яку озвучила начальник фінансового управління міськвиконкому Галина Бурочук. Вона зокрема наголосила:

– Виконання бюджету міста забезпечено на 106,4 відсотка.  Обсяг бюджету міста за І квартал  склав 168908,6 тис. гривень (по загальному фонду – 164477,2 тис. гривень, по  спеціальному фонду – 4431,4 тис. гривень),  що на 29979,0 тис. гривень більше, ніж у відповідному періоді  2017 року.  

     

Надходження власних та закріплених доходів склали 36709,5 тис. гривень,  що становить 24,5 відсотка (при плані 25,0) до затверджених річних бюджетних призначень з врахуванням змін (149900,0тис. гривень). Порівняно з відповідним періодом минулого року доходи загального фонду по бюджету міста збільшились на 5855,5 тис. гривень.  Забезпечено надходження у звітному періоді основного бюджетоутворюючого платежу – податку на збір та доходи фізичних осіб, який складає 58,7 відсотка обсягу власних надходжень або 21527,9 тис. гривень, приріст проти минулого року  становить 4820,3тис. гривень. Щодо моніторингу виконання місцевих бюджетів, то серед міст до річних призначень-2, до помісячного розпису-3, по динаміці надходжень-2. Рівень виконання доходів загального фонду бюджету міста забезпечив фінансування бюджетних видатків на 33,2 відсотка до  затверджених річних бюджетних призначень. На фінансування передбачених у міському бюджеті заходів спрямовано коштів загального фонду в сумі 164578,1 тис. гривень. При цьому: 22,3  відсотка витрат профінансовано за рахунок власних надходжень, а 77,7 відсотка – базової дотації та субвенцій  з державного і обласного  бюджетів. Своєчасно проводилась  виплата заробітної плати  працівникам  бюджетної сфери; розрахунки за енергоносії, що споживались бюджетними установами;  у повному обсязі здійснювались інші виплати соціального характеру.

Базова дотація з державного  бюджету надійшла в повному обсязі в сумі 3827,4 тис. гривень. Суб­венцій з державного та обласного бюджетів по загальному фонду  поступило 123940,3 тис. гривень, що становить 37,5 відсотка до затверджених річних бюджетних призначень. 

До  бюджету розвитку надійшло коштів від приватизації майна, продажу землі, коштів пайової участі в сумі 1108,5 тис. гривень, при затвердженому річному бюджетному  призначенні 9000,0 тис. гривень,  що  становить 12,3відсотка.

Перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський, який головував на засіданні, зауважив:

– Ці кошти будуть ви­користані для по­ліп­шен­ня інфра­струк­тури міста, рішенням черго­вої сесії міської ради виділятимуться на освіту, ме­дицину, комунальну сфе­ру. І дуже прошу, і вима­гаю, освоєння цьогоріч цих грошових надходжень.

Рішення були прийняті по більшості питань порядку денного, по окремих – перенесені на наступне засідання.

Текст і фото Ігоря ЛісовОГО.

На знімках: під час засідання виконкому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *