СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ КАТЕРИНИ ВАКУЛЮК

18 квітня у приміщенні НЦЮДТ відбувся сольний концерт учениці 9-го класу ЗОШ № 2 Катерини Вакулюк.

Життєдайності та енергії цієї дівчини може позаздрити кожен. Жоден концерт у школі та й поза межами не відбувався без її участі. Адже Катя вже 9-ий рік поспіль займається вокалом у Світлани Степанівни Бортнічук – викладача НЦЮДТ. А ще – дівчина була неодноразовою переможницею у різноманітних обласних та всеукраїнських конкурсах вокально-естрадного співу, де виборювала призові місця й отримувала нагороди.

У залі панувала приємна атмосфера. Катя виконувала різноманітні пісні зі свого чималого репертуару, заохочуючи глядачів до взаємного співу. Як справжня солістка на своєму концерті змінювала сценічне вбрання, а в паузах між виконанням вихованці НЦЮДТ виступали зі своїми художніми номерами.

Слова привітань лунали з вуст Любові Андріївни  Кравцової, директора НЦЮДТ, і Алли Анатоліївни Кобиш, директора ЗОШ № 2. Вони побажали молодій виконавиці успіхів у її сольній кар’єрі, а також у всіх починаннях.

Підтримати Катю прийшли  й учні школи, де навчається дівчина, рідні та знайомі, а також вдячні глядачі – поціновувачі юного таланту. Вони щедро дарували солістці свої аплодисменти та букети квітів.

Година промайнула непомітно. На душі в кожного залишилися тільки приємні враження, викликані побаченим та почутим.

Хочеться побажати Катерині, щоб її зірочка, яка так упевнено зійшла на небосхилі, засяяла ще яскравішими барвами, даруючи щастя й радість оточуючим.

Оксана ХАРИТОНЮК, учитель української мови та літератури ЗОШ № 2.

На знімку: Катерина ВАКУЛЮК під час концерту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *