ВОНИ ВИБОРИЛИ ПЕРЕМОГУ І ВІРЯТЬ, ЩО ЇЇ ОБОВ’ЯЗКОВО ЗДОБУДУТЬ НАЩАДКИ

Минуло 73 роки відтоді, як травень 1945 року приніс довгоочікувану Перемогу. Мало сьогодні зосталося тих, хто пройшов крізь горнило війни та мільйони жертв. Не перелічити подвигів бойових і трудових, як і не перелічити героїв відомих та невідомих, живих та полеглих. Сьогодні українцям знову доводиться відстоювати незалежність Батьківщини зі зброєю в руках. Але подвиг ветеранів додає усім нам сили та наснаги і зміцнює віру в те, що завше той, хто захищає свою землю, – перемагає. Нововолинські ветерани щиро вірять, що Перемогу у війні з агресором обов’язково здобудуть їхні нащадки. Вони твердо у цьому переконані, бо інакше і бути не може.

Події тих далеких днів і днів військового сьогодення не маємо права забути. Про це нагадуватимуть меморіальні дошки, пам’ятники, підручники… Та найголовніший меморіал – людська пам’ять, яку нащадки несуть у вічність у своїх серцях.

Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам! Честь і слава живим Героям!

Людмила ТРУБНІКОВА.

На знімку: Леонід Дудар – голова міської організації ветеранів війни і праці, Степан Ковалюк, Ганна Сєрякова, Василь Приступа – голова первинної ветеранської організації ЖКП №2, Василь Бусловський, Іван Пилипюк.

Фото автора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *