ВИБОРИ РЕКТОРА ТНЕУ

25 квітня 2018 р. делегація Нововолинського навчально-наукового інституту економіки та менеджменту Тернопільського національного економічного університету в повному складі відбула для таємного голосування на виборах ректора Тернопільського національного економічного університету.

За результатами виборів перемогу здобув нині діючий ректор, доктор економічних наук Андрій Ігорович Крисоватий.

Висловлюємо щирі вітання і найкращі побажання нашому керманичу в підготовці для України самодостатніх спеціалістів-патріотів, здатних працювати в нинішніх умовах і реагувати на економічні виклики.

Також дирекція та працівники інституту поклонились світлій пам’яті д.е.н., професора Сергія Ілліча Юрія, засновника Нововолинського факультету ТНЕУ. Святі отці Віктор і Павло Мельники відправили молитву за упокій.

Галина Мороз, заступник директора Нововолинського

навчально-наукового інституту економіки та менеджменту

Тернопільського національного економічного університету.

На знімках: (зліва направо) к.с.н., доцент А.П. Литвин, директор НННІЕМ ТНЕУ, д.е.н., доцент Р.С. Чорний, ректор ТНЕУ, д.е.н., професор А.І. Крисоватий, заступник директора НННІЕМ ТНЕУ Г.Р. Мороз, кандидат богослов’я В.В. Мельник, викладач П.В. Мельник; працівники НННІЕМ ТНЕУ, які взяли участь у голосуванні на виборах ректора ТНЕУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *