НОВОВОЛИНСЬК ПОПРОЩАВСЯ З ГЕРОЄМ

Минулого недільного дня навіть небо заплакало рясним дощем, проводжаючи в останню земну дорогу ще одного захисника України. Олега Пушкарука – військовослужбовця 9-ї роти 3-го батальйону 14-ї  окремої механізованої бригади  – ворожа куля наздогна­ла удосвіта 9 травня.

А перед тим, у суботу, Волинь, стоячи на колінах в знак пошани до загиблого, зустрічала його на рідній землі. По дорозі додому зробили невеличкі зупинки в обласному центрі й біля міськради у місті Володимир-Волинському, де відбулася коротка молитва за упокій. Під вигуки «Герої не вмирають» автомобіль з тілом воїна відправився у шахтарське місто. Нововолинці, депутати міської ради разом із заступником міського голови Володимиром Рожелюком, стоячи на колінах, при в’їзді зустрічали тіло Героя, яке було доставлено зусиллями міської влади і депутата обласної ради, волонтера Валерія Курстака.

Прощання з воїном – Героєм розпочалося біля його будинку – сюди прийшли родичі, колеги, однополчани, представники влади, міський голова Віктор Сапож­ніков, його перший заступник, секретар ради Андрій Сторонський та небайдужі земляки.

                          

 

На Майдані Незалеж­ності, куди друзі на руках доставили труну з загиб­лим, благочинний Ново­во­линської округи, митрофорний протоієрей Сте­фан Фульмес у присутності со­тень нововолинців, які не стри­мували сліз, відправив молитву в пам’ять полеглого бійця. Про те, що Олег Пушкарук був надійним і сміливим у боях, про те, що він з честю виконав свій чоловічий та громадянський обов’язок, згадав у своєму виступі бойовий товариш з смт. Іваничі  Віктор Вілентко. Похоронна процесія відправилася у Свято – Духівський храм, де єпископ Володимир – Волинський і Турійський Матфей спільно з місцевим духовенством звершив чин погребіння. Олег Пушкарук, батько трьох дітей, мужній воїн і великий патріот своєї Батьківщини, знайшов останній спочинок на міському кладовищі. Його поховали з усіма військовими почестями.

Роксолана ВИШНЕВИЧ.

 

На знімках: так зустрічали загиблого бійця Олега Пушкарука при в’їзді в Нововолинськ; нововолинці прощаються з Героєм; нововолинці прощаються з Героєм.

Фото Ігоря Лісового.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *