НАШІ БАСКЕТБОЛІСТКИ – БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ

Потрапити до трійки лідерів для команди юних спортсменок збірної Нововолинської ДЮСШ з баскетболу 2006 р.н. допомагали спортивний запал, довгі години тренувань, віра у власні сили та підтримка і слушні настанови тренерів Анни Макарчук й Руслани Спєшилової. Так,  – крок за кроком, перемога за перемогою, і до фіналу, який відбувся у місті Бердянську, дійшли на першому місці. Серед восьми команд, що боролися у фіналі, здобули третє місце, програвши команді господарів.  Під час всеукраїнського турніру було відзначено Нововолинську баскетболістку – Тиху Серафиму, як кращу нападальницю і нагороджено кубком.

Для Нововолинська – це велика спортивна нагорода. Після повернення спортсменів до рідного міста їх привітав міський голова Віктор Сапожніков. Він вручив усім пам’ятні подарунки, подякував за славний результат і побажав й надалі прославляти рідне місто новими здобутками у спорті, а команда висловила сподівання, що наступного разу їхнім результатом стане тільки золото. Інакше і бути не може.

Людмила ТРУБНІКОВА.

На знімках: спортсменів вітає Віктор Сапожніков, міський голова; команда збірної з баскетболу разом зі своїми тренерами.

Фото автора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *