ПЕРЕВАГИ ОТРИМАННЯ ЛЕГАЛЬНОЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Легалізація заробітної плати і зайнятості населення є надзвичайно актуальною як в Україні в цілому, так і на території Іваничівського району та м. Нововолинська. Це глибока суспільна проблема, яка потребує системного підходу, взаємодії держави і громадськості, спільних, послідовних, цілеспрямованих дій.

У 2018 році проведено 7 засідань та 7 спільних нарад з соціальними партнерами, на яких заслухано представників 30 роботодавців, 12 з яких підвищили рівень оплати праці. Під час проведення 5 спільних рейдів обстежено з приводу дотримання законодавства про працю 41 суб’єкт підприємницької діяльності: 25 фізичних осіб – підприємців, 11 закладів торгівлі, 5 закладів громадського харчування. За результатами проведеної роботи легалізовано 60 робочих місць шляхом укладення трудових договорів та реєстрації підприємцем. У відповідності до завдань і функцій, які визначені законодавством для органів Пенсійного фонду України, основним методом роботи у сфері детінізації та легалізації заробітної плати є інформаційно – роз’яснювальна робота.

Населення, яке створює соціальні ризики, або перебуває в їх зоні, ми умовно поділяємо на декілька категорій, і, відповідно, визначаємо оптимальні шляхи впливу.

Перша категорія – роботодавці, у яких наймані працівники, при низькому рівні офіційної заробітної плати, отримують винагороду «в конверті».

Для виявлення порушення трудових прав об’єднаним управлінням проводиться моніторинг рівня та дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, співвідношення рівня оплати праці керівників та середньої заробітної плати найманих працівників, за результатами якого по 194 страхувальниках направлено інформації до органів Державної фіскальної служби, державній інспекції з питань праці, соціальних партнерів. Керівникам підприємств направлено інформаційні листи про вплив низького рівня заробітної плати працівників на їх майбутній соціальний захист. Проведено 4 семінари зі страхувальниками. Наслідком проведеної роботи є зменшення кількості роботодавців, які виплачують заробітну плату в розмірі, меншому законодавчо встановленого мінімуму, з 312 до 194.

Друга категорія – наймані працівники, які працюють без юридичного оформлення трудових відносин, або отримують заробітну плату «в конверті».

Для них акцентовано увагу на понятті та порядку обчислення страхового стажу, його вплив на майбутній розмір пенсії та інші соціальні виплати під час проведення 7 зустрічей в трудових колективах.

Ця інформація висвітлена в трьох статтях в газетах «Колос» та «Наше місто», восьми публікаціях, розміщених на веб – сайтах.

Близькість до кордону безпосередньо впливає на наявність великої кількості осіб третьої категорії – це ті, які нелегально працюють у країнах близького зарубіжжя, або займаються так званим «човниковим» бізнесом. До них намагаємось донести інформацію про можливість добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. Про це йшлось у двох газетних статтях та восьми публікаціях на веб-сайтах. Проведно 4 зустрічі з населенням за місцем проживання, 9 виїзних прийомів. Не залишаємо поза увагою фізичних осіб-підприємців, які хоч і не використовують найману працю, але мінімізують власні доходи. Про залежність соціального захисту від сплати страхових внесків наголошували під час 4 зустрічей на ринках, 3 засіданнях «круглого столу», 45 підприємцям направлено інформаційні листи.

Важливим напрямком вважаємо виховання правової культури серед молоді, адже це майбутні роботодавці, підприємці й свідомі наймані працівники, які не погодяться на тіньову зайнятість.

Задля привернення їхньої уваги проведено 2 флешмоби, 2 зустрічі з учнівською та студентською молоддю, на них, в основному, розраховано і публікації на сайтах.

Спеціалістами об’єднаного управління проведено також 7 занять у «Школі майбутнього пенсіонера», прочитано 4 лекції для безробітних, 1 «День відкритих дверей», розповсюджено 49 буклетів.

Підсумком усіх заходів, проведених з початку 2018 року, є легалізація 112 робочих місць, розрахункові надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 57,8 тис. грн. Хоча повноваження органів Пенсійного фонду України в питанні виведення зарплат з «тіні» та легалізації зайнятості обмежено інформативною функцією, ми й надалі будемо використовувати усі надані законом важелі впливу, спрямовані на підвищення рівня свідомості кожного, розуміння того, що легалізація трудових відносин та заробітної плати передбачає не збільшення кількості безробітних, а зменшення кількості осіб, які збагачуються за рахунок інших.

Тетяна Кошлата, начальник об’єднаного управління.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *