ПЛІДНА ВЕСНА ТАЕКВОНДИСТІВ

Цієї весни у Луцьку, як і багато років поспіль, відбувся семінар-атестація для членів Волинської федерації таеквон-до ІТF.

Нововолинські таеквондисти разом зі своїм тренером Володимиром Трубніковим  під час семінару, який тривав два дні, демонстрували високі знання з техніки, теорії, фізпідготовки. Спочатку провели для усіх учасників, котрих виявилося більше сотні, спільне багатогодинне тренування, на якому спортсмени закріпили свої технічні навички та теоретичні знання, а вже наступного дня відбулася атестація на здачу поясів. Нововолинці демонстрували хороший рівень підготовки й були нагороджені серти­фі­катами між­народного зразка. Свої зелені пояси здобули Назар Шабас, учень 6-А класу ЗОШ №1-колегіуму та Данило Степанов, учень 5-Б класу ЗОШ №7. Жовті пояси відтепер присвоєно наймолодшим таеквондистам нашого міста, це – Михайло Вар­га, учень 2-А класу (гімназія) та Давид Кашуба, учень 3-В класу (гімназія).

Нововолинські спорт­смени з таеквон-до здійс­нили поїздку до обласного центру на змагання, де у напруженій та запеклій боротьбі не тільки гарно себе зарекомендували, але й змогли обійти сильних й старших суперників та здобути своє перше золото. Відповідно, І місце гідно вибороли Михайло Варга, та І місце – Давид Кашуба. Також  І місце присуджено Нікіті Савіку, учневі 3-В класу ЗОШ №3.

Таеквондисти вдячні Ю. К. Морозу, директору ЗОШ № 3, за надання спортивного залу для тренувань.

Людмила ТРУБНІКОВА.

На знімках: під час семінару-атестації та змагань з таеквон-до.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *