ПОДОРОЖ У КАЗКУ

Нещодавно практичних психологів закладів дошкільної освіти міста на чолі з головою міського методичного обєднання практичних психологів та соціальних педагогів Оксаною Макарою радо вітали діти та педагогічний колектив ЗДО №7. Ми поринули у казку, яку створили практичний психолог Ірина Куць та вчитель-логопед дошкільного закладу Ольга Скубенік.

Комплексне корекційно-розви­вальне заняття проводилось з дітьми-логопатами, адже повноцінне мовлення – неодмінна умова успішного подальшого навчання в школі. Саме тому цим діткам ми приділяємо особливу увагу. На занятті психолог і логопед поділилися секретами багаторічної результативної праці, адже в садочку працює дві групи для дітей з порушеннями мовлення. Спеціалісти не просто розвивали мовленнєву компетентність, але й навчали дітей висловлювати свої думки, формували навички спілкування, самоконтролю, розвивали довільну увагу, мислення, пам’ять, моторику рук.

Позитивні емоції, задоволення та цікавість в дітей під час заняття теж викликали на наших обличчях посмішку. Діти не лише проявляли інтерес до заняття-казки, але й зуміли показати всім присутнім те, що вони вміють найкраще. Під час заняття виховувалася самостійність, старанність, доброзичливість і взаємодопомога.

Подаровані дітками квіти на згадку ще й досі зігрівають нас теплом, радісними дитячими посмішками та надихають на позитивний настрій.

  Людмила Шинкарук-Корзун, практичний психолог закладу дошкільної освіти №4.

На знімках: під час заняття-казки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *