У МІСТАХ ПРИБУЖЖЯ ВІДБУВАЮТЬСЯ ТОЛОКИ

Минулих вихідних у Нововолинську відбулись толоки у дворах мешканців ОСББ «Шахтар» (м-н Шахатрський, 23) та ОСББ «Хвиля НВ». Мешканці будинків спільно влаштовували благоустрій біля власних осель.

Так двір будинку за адресою: мікрорайон Шахтарський, 23, тепер має гарні сучасні лавочки біля кожного під’їзду та пофарбовану газову трубу. Тут постійно дбають про благоустрій клумб та мають безліч спільних планів на майбутнє.

Натомість ініціативна група ОСББ «Хвиля НВ» запланували встановити дитячий майданчик. Проте для реалізації цього задуму їм необхідно було  знести старі сараї та різні самозабудови, що стояли посеред двору, завести землі й спланувати та вирівняти територію. Результатом співпраці мешканців та команди народного депутата Ігоря Гузя проведена толока в дворі будинків і облаштована загорода із шин. Зараз мешканці очікують на становлення елементів дитячого майданчика.

Можливості для ініціативних груп та ОСББ

Якщо у Вашому дворі є ОСББ, або просто мешкають активні жителі, то акція «Чистий двір» – власне для Вас. У рамках толок можна виготовити та розмістити дошки для оголошень, встановити лавочки та смітники, елементи дитячих майданчиків, висадити зелені насадження, пофарбувати та відремонтувати знаряддя в дворі.

Куди звертатись і хто допомагає

Для участі в акції «Чистий двір» ініціативній групі чи ОСББ необхідно звернуться в приймальню нардепа Ігоря Гузя у містах Нововолинську (вул. Зелена, 65), Володимир-Волинський (вул. Ковельська, буд.17, 2-й поверх). Отримати консультацію, заповнити анкету та пакет документів і провести толоку у власному дворі. Акція проходить за фінансової підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Народний депутат України Ігор Гузь та його команда відкриті для активних громадян, які готові діяти та організувати благоустрій біля своїх помешкань.

Борис КАРПУС, керівник фонду Ігоря Гузя «Прибужжя».

На знімках: ліворуч – ось так працювали у ОСББ «Шахтар» і облаштували майданчик біля під’їзду; праворуч – ось такі самозабудови знесли у ОСББ «Хвиля НВ» і очистили територію для дитячого майданчика – у всіх акціях брав активну участь депутат міської ради Олег ПРИСТУПЧУК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *