Дівчина з Нововолинська отримала титул друга віце-місіс США

Про це 17-го червня на своїй сторінці в фейсбук написала мама дівчини Ірина Власюк. 

Нагадаємо,розпочався конкурс Mrs. Globe (Місіс Земна куля) 13-го червня у Сполучених Штатах Америки.

Свої враження з першого дня конкурсу Яна Власюк опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

“О 10 ранку була реєстрація, далі нас познайомили з Mrs Globe стафом. О першій годині був спільний обідЗ 2-ї до 5-ї в нас проводились репетиції фіналу, який відбудеться в суботу.

Одночасно з конкурсом Mrs USA Globe проводиться конкурс MRS Globe Classic для жінок за 50, який проводять всього останні 4 роки. Тому ми мали можливість познайомитись з переможцями різних країн по титулу Classic.

Після репетицій нам дали 2 години на себе, щоб підготуватись до вечірнього івенту, тема якого була Goddess party. Вечірка була проведена для ближчого знайомства з усіма, ми мали можливість розповісти про себе і зустрітись з переможцями Mrs Globe 2018 і 2017, Татьяною Лавринович з Литви і Світланою Кузнєцовою з Білорусії. Також Laura Slifer, переможиця Mrs Globe Classic минулого року, з Америки, яка являється нашим координатором”, – написала Яна.

Конкурс тривав три дні. В суботу, 16-го червня, відбувся фінал. Своїми світлинами Яна ділилася в інстаграм. Деталі участі та що чекає дівчину далі, дізнаємося згодом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *