ГОРОСКОП НА ТИЖДЕНЬ

ОВЕН (21.03-20.04)

Доведеться багато працювати, але зовсім скоро ваші старання окупляться сповна. Щоправда, не всі обіцянки вдасться виконати. У вихідні бажано не конфліктувати. 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05)

Добре б повчитися спокою та самодисципліні. У вас гарно вийде впливати на людей і домагатися свого, але важливо при цьому не занадто тиснути на них своїм авторитетом.    

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06)

Усе буде складатися прекрасно. Очікуються цікаві зустрічі та приємні сюрпризи. Робота порадує результатами, та й відпочинок пройде на “відмінно” і ви зможете розслабитися. 

РАК (22.06-23.07)

 Може надійти цікава пропозиція нової, більш престижної роботи, але для цього вам необхідно підвищити свою кваліфікацію. Бажано не зіпсувати відносини з начальством.    

ЛЕВ (24.07-23.08)

Якщо виділите з усіх справ головну та з усією властивою вам упертістю сконцентруєтеся на ній, ніщо не встоїть під вашим натиском. У вихідні подумайте, перш ніж починати діяти.  

ДІВА (24.08-23.09)

На вас може чекати важлива розмова з начальством, без якої неможливий подальший розвиток вашої кар’єри. Боятися її не треба, але підготуватися добре не завадить. 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Не все бажане реалізується. Постарайтеся знаходити в будь-якій ситуації позитивні моменти, радійте тому, що відбувається навколо, і життя покаже вам свою світлу сторону.  

СКОРПІОН (24.10-22.11)

 Активний і наповнений приємними подіями та яскравими враженнями період. Вам багато чого зараз вдається, усе виходить так, як ви хочете. Не лінуйтесь, ворушіться. 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

 Ваша самокритичність і вимогливість до себе та інших дозволить багато чого досягти на роботі, але загрожує зіпсувати стосунки з навколишніми. Будьте обачні в контактах. 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

 Гарний час для реалізації сміливих планів та ідей. Однак ще не час озвучувати ваші справжні наміри. У взаєминах з колегами на роботі може виникнути певна напруга.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02)

Час пройде у клопотах і турботах. Проаналізуйте зроблене, підрахуйте збитки й помилки. Вам потрібне відчуття новизни та оригінальності. Вихідні присвятіть родині.

 

РИБИ (20.02-20.03)

  Постарайтеся бути більш конкретними у своїх мріях і бажаннях. Тоді вони матимуть реальні шанси здійснитися. Будьте морально готові до можливих змін, причому кардинальних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *