СВЯТО ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ

На Театральному майдані міста Луцька відбулось традиційне щорічне свято професійно-технічної освіти, яке продемонструвало та озвучило досягнення освітньої галузі за рік. Вкотре ярмарок, проведений у рамках свята, приємно вразив розмаїттям і якістю представлених товарів і послуг, що виготовили та надали учні і майстри закладів професійної та професійно-технічної освіти Волині.

Відкрили свято та привітали його учасників голова Волинської ОДА Олександр Савченко, голова Волинської облради Ігор Палиця, народний депутат Ірина Констанкевич.

Нововолинський центр про­фесійно-технічної освіти привіз на ярмарок кулінарну та кондитерську продукцію, швейні вироби (вишитий одяг, столову білизну, рушники), художні вироби та вироби декоративно-прикладного мистецтва, продукцію зварювальних і металообробних професій (приладдя для пікніків, садовий інвентар, художню ковку). На ярмарку учні провели майстер-класи з карвінгу, приготування кулінарних виробів, напоїв, коктейлів, перукарського та декоративно-прикладного мистецтва.

Ознакою високої якості продукції слугував попит відвідувачів ярмарку, інтерес до закладу професійно-технічної освіти.

У підсумку заходу була відмічена належна якість роботи закладів професійної і професійно-технічної освіти, його учасники отримали цінні подарунки від обласної влади. А також були визначені переможці серед колективів художньої самодіяльності та спортивних команд за результатами обласних конкурсів і спартакіад.

Приємно зазначити, що Нововолинський центр професійно-технічної освіти отримав перші місця в названих сферах діяльності. Отож, вітаємо учнівський і педагогічний колективи, бажаємо наснаги та подальших звершень на життєвому шляху!

                         

На знімках: під час свята професійно-технічної освіти в обласному центрі.

Світлана ВОЙТОВИЧ, методист.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *