«ЧЕРВОНА РУТА» У ЛУЦЬКУ

9 червня 2018 р. у приміщенні Луцького міського палацу культури відбувся Волинський обласний відбірковий конкурс XVI Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута –  2019». Організацією обласного етапу займалася Волинська обласна державна адміністрація, обласне управління культури, обласне управління освіти, науки та молоді, обласний Центр народної творчості, дирекція фестивалю «Червона рута».

Мета відбіркових конкурсів – залучити українську молодь до формування патріотичної свідомості засобами української масової музики, здійснити цілеспрямований пошук молодих обдарованих виконавців по всій Україні, зокрема в глибинці, відкрити нові імена і вивести їх на велику сцену. На відміну від інших – «Червона рута» залишається єдиним некомерційним фестивалем, який  підтримує саме молодих, ще невідомих українських виконавців. Участь у конкурсах фестивалю не потребує від учасників жодних вступних внесків. Вхід для глядачів – вільний.

У Луцьку змагалися конкурсанти із Волинської, а також Рівненської та Полтавської областей.

Нововолинський центр дитячої та юнацької творчості представляла Юліана Сімонова, солістка зразкового вокального ансамблю «Паросток» (керівник Н.М. Сидоренко, на фото вгорі). Юна співачка своїм виступом справила гарне враження на журі та глядачів. Формат конкурсу не передбачає присудження місць.  Юліана отримала диплом за популяризацію української пісні та подяку за професійний виступ за підписом виконавчого директора фестивалю Мирослава Мельника.

Наталія Сидоренко, керівник зразкового вокального ансамблю «Паросток» НЦДЮТ.

22 червня – День скорботи і вшанування жертв війни в Україні

На знімку: новоовлинські ветерани, які відстояли для нас мирне небо, сьогоднішній день. Історія так повернула, що на теренах держави, як і в трагічному 41-му, знову іде війна. Тоді перемогли, переможемо і сьогодні.

Фото Людмили ТРУБНІКОВОЇ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *