ЗАВЕРШЕНО РОБОТИ В УСІХ ОПЕРАЦІЙНИХ БЛОКАХ У НОВОВОЛИНСЬКІЙ МІСЬКІЙ ЛІКАРНІ

У Нововолинській центральній міській лікарні відтепер усі чотири операційних блоки відремонтовано, обладнано й вони відповідають усім європейським стандартам. На капітальний ремонт витрачено близько трьох мільйонів гривень, левова частка з яких була із міського бюджету, 950 тисяч – з державного.

– Два роки тому було відремонтовано один оперблок, минулого року розпочалися ремонтні роботи в інших, і нарешті вже завершено ремонтні роботи в усіх операційних повністю, – каже головний лікар Віктор Мороз, – маємо сучасне обладнання, але гострою у медицині залишається кадрова проблема.

Перевірити після реконструкції операційний блок прийшли міський голова Віктор Сапожніков та його перший заступник, секретар ради Андрій Сторонський. Вони відмітили значні зміни й побаченим були приємно вражені. – Обіцяли на досягнутому не зупинятися, коли виділяли кошти ще на ремонт першого оперблоку,  – наголосив очільник міста, – і виконали обіцянку. Відбулося повне перевтілення. Я задоволений, що усі ці кошти, що виділялися із міського бюджету, не були витрачені даремно. Мені приємно, що рухаємося вперед і не зупиняємося на досягнутому.

Людмила ТРУБНІКОВА.

На знімках: під час огляду відремонтованого опер блоку.

Фото автора.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *