МАЛИЙ ЗАЛ ПАЛАЦУ КУЛЬТУРИ ВІДТЕПЕР У КАМЕРНОМУ СТИЛІ

Малий зал Палацу культури нашого міста набув оновленого вигляду. Нещодавно там повністю завершили усі ремонтні роботи й приміщення зроблене у витриманому камерному стилі. Після повного перевтілення у ньому із гордістю виступатимуть творчі колективи та проводитимуться різноманітні заходи.

Привітати працівників культури та оглянути якість ремонту завітав міський голова Віктор Сапожніков і побаченим був цілком задоволений. Він відзначив, що приміщення має сучасний вигляд, витриманий стиль і у ньому приємно перебувати. Віктор Борисович побажав працівникам культури, аби до них активно йшли люди й щоб в оновленій залі лунали музика та спів. Також він пообіцяв, що до 70-річчя міста буде проведено ремонт вестибюлю Палацу культури.

За словами начальника відділу культури Інни Левкової, на такі цілі використано 435 тисяч гривень. Чимало власних зусиль доклали і працівники установи. Тут встановлено нові стільці, металопластикові вікна та двері, придбано килимове покриття, а також пошили одяг для сцени та штори на вікна, замінили люстри, провели додаткове освітлення.

Інна Левкова подякувала міському голові за підтримку і запевнила, що майстри сцени завжди готові дарувати мистецтво людям, гарний настрій та чудові емоції. І надалі намагатимуться залучати молодь, проводитимуть більше молодіжних заходів аби Палац культури набував нового обличчя, популярності й став, дійсно, осередком культури.

Людмила ТРУБНІКОВА.

На знімках: під час відкриття оновленого малого залу міського Палацу культури.

Фото автора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *