8 жовтня – День юриста

«ДЛЯ ЛЮДИНИ, ЯКА ЛЮБИТЬ СВОЮ ПРОФЕСІЮ, КОЖЕН РОБОЧИЙ ДЕНЬ – ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО…»

Правова експертиза проектів рішень, представництво інтересів органів місцевого самоврядування в судових інстанціях, підготовка процесуальних документів, ведення квартирного обліку – основні завдання Тетяни Миколаївни Антонюк, начальника відділу правової роботи та житлових питань виконавчого комітету Нововолинської міської ради. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією і законами України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови обласної державної адміністрації, рішеннями обласної ради, рішеннями міської ради, рішеннями виконавчого комітету міської ради, Положенням про відділ правової роботи та житлових питань, посадовою інструкцією та іншими нормативними актами.

– Покладені на мене обов’язки, – каже Те­тя­на Миколаївна, – вимагають неабиякої відповідальності, знання Законів, забезпечення організації правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог чинного законодавства України.

– Скільки років працюєте на займаній посаді?

– Взагалі, стаж юридичної служби складає 15 років. 10 років працювала начальником юридичного відділу виконкому в місті Володимир-Волинський. У силу сімейних обставин змушена була змінити місце роботи й більше 2-х років працювала юрисконсультом в ЖКО. Останні 3 роки займаю посаду начальника відділу правової роботи та житлових питань виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

– Чому саме обрали юридичну професію?

– Бути юристом вирішила не в шкільному віці. По закінченню школи навчалася у професійно-технічному училищі й здобула спеціальність кравця легкого жіночого одягу. Тому добре розумію проблеми робітничого класу. Вибір юридичної професії – це вже був зрілий вибір, тільки через 8 років вирішила продовжити навчання й поступила у Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. Завершивши навчання – була направлена  на роботу у Володимир- Волинське міське управління юстиції, згодом перейшла у виконавчий комітет Володимир-Волинської міської ради. Професія юриста спонукає до самовдосконалення, до постійного навчання, адже законодавство часто змінюється. Але для людини, яка любить свою професію, кожен робочий день – професійне свято…

– А вдома ви теж начальник, чи там усе відбувається інакше?

– Взагалі, вдома місію керівника виконує чоловік. Там я просто щаслива мама двох синочків близнюків – Сергійка та Андрійка, які навчаються у сьомому класі. В своїй родині займаю посаду люблячої дружини, чуйної доньки та турботливої матусі й за це отримую найвищу платню – повагу та любов рідних.

Людмила ТРУБНІКОВА.

На знімку: Тетяна Антонюк, начальник відділу правової роботи та житлових питань.

Фото автора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *