Є ЗАПРАВКА ДЛЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ, ЗНАЧИТЬ ПОБІЛЬШАЄ ЇХ У МІСТІ

Завдяки спільному проекту Бош Авто Сервіс «Формула» та медичного центру «Здорова сім’я» 20-го вересня у Нововолинську відкрили станцію заправки для електромобілів. Користуватися нею можна безкоштовно усім власникам електрокарів.

Директор Бош Авто Сервіс «Формула», депутат міської ради Богдан Бадзюнь зазначив, що проект був організований разом з компанією Tesla Club Ukraine.

 Під час офіційної церемонії перетинання червоної стрічки заступник міського голови Володимир Дмитрович Рожелюк привітав із вагомою подією та побажав процвітання та розвитку проекту на майбутнє. Богдан Миколайович висловив сподівання, що кількість електромобілів у місті зростатиме, адже користування ними економить бюджет і саме за такими – майбутнє. – Зарядити електрокар на станції відтепер можуть і місцеві власники, і ті, хто у Нововолинську проїздом, а для зручності послугу можна замовити через Інтернет, або за номером телефону, – зазначив директор.

Першим клієнтом став електромобіль приватної клініки «Здорова сім’я», директором якої є Сергій Крижановський. Відтак для медичного центру «Здорова сім’я» перевезення їхніх пацієнтів з інших міст на лікувальні процедури стане зручним, а головне – безоплатним!

Руслан Хорін, представник зі Львівщини мережі заправних станцій України Go To-U від Tesla Club Ukraine, зазначив, що це непростий крок, адже інноваційні технології досить важко поширюються Україною, та дуже добре, що є компанії, які їх підтримують.

Наразі ж у Нововолинську вже декілька електромобілів, проте директор «Формули» має надію, що з часом їх побільшає, бо переконаний – за ними майбутнє.

Текст і фото Людмили ТРУБНІКОВОЇ.

На знімках: під час відкриття заправки для електромобілів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *