Громадські роботи для безробітних – користь для громади

З метою сприяння соціально-економічному розвитку регіону, створення умов та реалізації прав громадян на працю, а також додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб, завдяки спільним зусиллям органів влади, Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості та роботодавців міста, відповідно до рішення Нововолинського міськвиконкому від 18.01.2018р. №5 «Про організацію оплачуваних громадських робіт» з початку 2018 року укладено 19 договорів для організації та проведення громадських робіт, відповідно до яких працювали 54 особи з числа безробітних.
Фінансування організації громадських робіт, до яких залучаються зареєстровані безробітні здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів та коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття рівними частинами пропорційно сумі витрат на їх організацію. З бюджету міста Нововолинська на організацію громадських робіт у 2018 році було виділено 111 тис. грн. Така ж сума буде використана до кінця поточного року з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.
Протягом 2018 року на громадських роботах у виробничому управлінні комунального господарства 29 осіб, з числа безробітних, виконували роботи по благоустрою, впорядкуванню та озелененню територій, кладовищ, зон відпочинку, прибудинкових територій міста Нововолинська. Також 25 безробітних громадян залучались до громадських робіт з розповсюдження інформаційних матеріалів (без надання роз’яснень щодо особливостей призначення субсидії конкретній особі або виконання інших функцій щодо визначення права на отримання субсидії та її розміру) в Управлінні соціального захисту населення виконавчого комітету Нововолинської міської ради.
Нововолинська міська філія Волинського обласного центру зайнятості й надалі готова сприяти в організації громадських робіт в інтересах територіальної громади для додаткового стимулювання мотивації до праці та матеріальної підтримки безробітних громадян.
Ірина Коритко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Нововолинської міської філії Волинського ОЦЗ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *